Odbojnice rampowe – ochrona budynków i bezpieczeństwo

Firmy oraz magazyny – w szczególności w trakcie załadunku, bądź rozładunku mogą narażać własne budynki oraz bramy na niespodziewane i niemiłe wypadki, dlatego też coraz częściej stosowane są różnego rodzaju odbojnice, które mają za zadanie ochronę oraz zabezpieczenia pomostów lub rozładunkowych ramp.


Z reguły stosowane są odbojnice rampowe, spełniające się przede wszystkim przy ochronie – jak sama nazwa może wskazywać – przeładunkowych ramp, hurtowni różnej kategorii lub ciągów komunikacyjnych.


Lexus LS 600h L
Dziennikarz: © Lexus
Na podstawie danych z: © Lexus


Są to bowiem miejsca, w których w momencie podjazdu aut o nieco większych gabarytach może dojść do uszkodzeń, których natomiast uniknąć pomagają właśnie odbojnice. Są one stworzone z gumy, bądź metalu, które wspaniale chronią przed szkodami, a także zakupić je można zazwyczaj w kolorze czarnym oraz (kliknij) żółtym, które z łatwością przykuwają uwagę kierowców. Są one bardzo solidne i długotrwałe. Odbojnice rampowe interesujący wpis można zakupić w wielu rozmiarach i długościach – w zależności od lokalizacji i obszaru, które będą ochraniać. Odbojnice gumowe - sprawdź zamontować także można w charakterze belki lub słupków. Niektóre z nich jednak montowane są na kantach budynków.


http://www.odbojnice.com.pl/
Dziennikarz: Taner Lantow
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Zwykle kupowane są odbojnice gumowe, które posiadają różnorodne wzory oraz formy. Charakteryzują się także nieskomplikowanym montażem, który nie sprawia jakichkolwiek większych problemów.


Kolejne tematy

Z jakiego powodu potrzebny jest systematyczny przegląd jakości samochodowej klimatyzacji? Czym grozi zaniedbanie takiej okresowej kontroli ?

firma
Dziennikarz: FoodBankCENC.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Klimatyzacja w samochodzie jest to już norma. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie sobie jeżdżenia w aucie, jeżeli nie da się prędko i łatwo wyregulować ciepłoty wewnątrz.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.