Gaz
firma
Dziennikarz: FoodBankCENC.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu potrzebny jest systematyczny przegląd jakości samochodowej klimatyzacji? Czym grozi zaniedbanie takiej okresowej kontroli ?

Klimatyzacja w samochodzie jest to już norma. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie sobie jeżdżenia w aucie, jeżeli nie da się prędko i łatwo wyregulować ciepłoty wewnątrz.
samochody
Dziennikarz: Taner Lantow
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odbojnice rampowe – ochrona budynków i bezpieczeństwo

Przedsiębiorstwa oraz hurtownie – w szczególności w trakcie załadunków, bądź rozładunków mogą narażać własne budynki oraz bramy na nieoczekiwane oraz niemiłe szkody, dlatego też coraz częściej są stosowane wszelakiego rodzaju odbojnice, które mają za zadanie ochronę i zabezpieczenia pomostów i rozładunkowych ramp.


Odbojnice rampowe – ochrona budynków i bezpieczeństwo

Zazwyczaj są stosowane odbojnice rampowe, które spełniają się w szczególności przy ochronie – jak sama nazwa wskazuje – ramp przeładunkowych, hurtowni wszelkiej kategorii albo ciągów komunikacyjnych.
spawanie
Dziennikarz: Paul Lindsey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne spawanie aluminium - usługi wrocławskich firm. Parę polecanych fachowców

Aluminium to metal, jaki perfekcyjnie nadaje się do spawania. Spawanie aluminium wolno wykonać na sporo rozmaitych sposobów. Dziś najpopularniejsze metody zgrzewania aluminium to metoda zgrzewania łukowego w osłonie gazu TIG lub MIG.
Palnik gazowy
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jakie istnieją typy paliwa gazowego, jak wygląda rynek tego gazu w Polsce?

Paliwo gazowe to mieszanina wieloskładnikowa różnorodnych gazów niepalnych oraz palnych. Są one pochodzenia naturalnego, jednocześnie i sztucznego. Jakie można wyróżnić paliwa? Najbardziej rozpoznawalny jest gaz ziemny. Niektórzy nazywają go błękitnym paliwem. Jest to typ paliwa kopalnego pochodzenia organicznego. Zbiera się w w znacznych ilościach w skorupie ziemskiej w pokładach wypełniających przestrzenie, niekiedy pod wysokim ciśnieniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.