Technika
tshirt
Dziennikarz: Aleksej Leonov
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wysoka jakość maszyn ciśnieniowych w sferze naftowej – czyli bez autoryzacji ani rusz

W Polsce od kilku wyjątkowo zaczął się rozwijać przemysł naftowy oraz spawalniczy. Polskie spółki wespół ze swoimi pracownikami i profesjonalnymi metodami opartymi na nowoczesnych technologiach coraz silniej akcentują swoją pozycję nie tylko na lokalnym rynku, ale przede wszystkim w przestrzeni międzynarodowej.
robienie sitodruku
Dziennikarz: Women's Studio Workshop
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób tworzone są barwne nadruki na koszulkach?

Od XV wieku kiedy zaczęły pojawiać się drukarnie technika drukowania niebywale się posunęła. Wciąż pojawiają się nowe technologie umożliwiające realizowanie nadruków na nowych, innych niż papier, rzeczach. Jedną z takich technik jest sitodruk.
klienci
Dziennikarz: bargainmoose
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób się skutecznie zareklamować?

Reklama – aktualnie nabrała oczywiście innego znaczenia niż jeszcze dziesięć czy piętnaście lat temu. Jaka była kiedyś reklama? Zazwyczaj docierała ona do nas za pośrednictwem prasy, telewizji, czy radia. Była jednostronna. Czasem widzieliśmy ją także na billboardach albo ulotkach. Aktualnie technika się rozwinęła i wszystko się pozmieniało. Mamy inne media, do których należy między innymi internet, jednak kanałem dla reklam są też na przykład nasze telefony komórkowe.
sitodruk
Dziennikarz: Women's Studio Workshop
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sitodruk, czyli najdłuższej stosowana obecnie technika druku

Poligrafia wykorzystuje rozmaite metody drukowania. Do naprawdę starych należy metoda sitodruku. Sitodruk cieszy się od momentu powstania bardzo dużą popularnością. Jego popularność nie zmniejszyła się nawet dzisiaj, gdy mamy dostęp do innowacyjnych technologi. Skąd się bierze popularność tej metody? Sitodruk to metoda stosowana od stuleci.
pt100
Dziennikarz: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Potrzebny jest Ci czujnik temperatury? Pt100 to jeden z ciekawszych na rynku w tym momencie czujników

Na obecną chwilę bardzo dużo ludzi zaciekawionych jest nowoczesnymi technikami , a także tym co aktualnie jest na czasie.
badania
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Na czym polegają badania nieniszczące? Co warto wiedzieć na ich temat? Jakie są podstawowe definicje z tym związane?

Kontrola jakości połączeń zespawanych należy do głównego obszaru stosowania badań nieniszczących. Pomimo ugruntowanej praktyki w tej dziedzinie stały rozwój techniki i technologii może zaoferować coraz to nowsze wyzwania, którym sprostać mogą takie właśnie badania. Jednym z bardziej znanych czynników wpływających na rozwój najnowszych technik sprawdzania spoin jest upowszechnienie się bardziej automatycznych systemów spawalniczych.
fabryka-śrut-techniczny-obrazek
Dziennikarz: darkday
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy w Polsce produkowany jest śrut techniczny? Czy trzeba mieć tytuł inżyniera, aby orientować się w temacie?

Coraz więcej Panów zleca prace wykończeniowe w swym mieszkaniu fachowcom. Gdzie wyginęli Panowie, którzy potrafili pomalować ściany albo naprawić kolanko przy zlewie? Tacy także występują, ale tworzą na dzień dzisiejszy niszę w społeczeństwie.
przemysł
Dziennikarz: Tim Fields
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budowa budowli przemysłowych

Przemysł kotlarski rozwinął wytwórczość współczesnych, zmechanizowanych kotłów parowych.W tej chwili w kraju konstruuje się prawie wszystkie nowoczesne rodzaje kotłów parowych, a produkcja przemysłowa ciągle się rozwija. Kotłownie parowe wybudowane są z jednego, lub kilku walcowatych naczyń stalowych, zwanych walczakami, czy też z układu rur. W parowniku tworzy się para nasycona o sporym stopniu suchości.
Zdjęcie z kamery gopro
Dziennikarz: Christian Sosa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Druk wodny czyli hydrografika - forma nanoszenia grafik

Hydrografika jest procesem nanoszenia wizerunku przy udziale wody na fakturę 3D. Jest jedną z najlepszych modyfikacji|, jakim można poddać obiekty o złożonych, jak również nieskomplikowanych fasonach. Zezwala na dopracowanie oraz dokładne pokrycie niedostępnych punktów w rogach i szczelinach. Powstała powłoka jest nakrywana warstwą zabezpieczającą, która ma odporność charakterystyczną dla lakierowanych nawierzchni.
maszyny przemysłowe
Dziennikarz: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na czym polega system techniki liniowej? Jakie rządzą tu zasady? Co o tym wiadomo?

Czy wiesz na czym polega technika liniowa? By to zagadnienie zrozumieć musimy poznać wiele z jej fragmentów. Jest to rodzaj bardzo dokładnych przemieszczeń wzdłużnych, które realizowane są przez szyny, wózki oraz łożyska liniowe. W takiej procedurze używane są także wałki. Całość zaś na co dzień opisywana jest jako technika liniowa. W tych nowocześniejszych technologiach skonstruowane maszyny oraz urządzenia oparte na wzdłużnym ruchu są robione przez prowadnice jak również wózki liniowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.