Promocja outdoor jest w Polsce coraz popularniejsza. Moda na ten typ promowania własnej firmy przyszła do nas z Zachodu

Telebimy jeszcze dziesięć lat temu były tak niezwykłym widokiem, że jak głosi miejska legenda, były powodem wielu stłuczek w naszych miastach, gdyż kierowcy nie byli w stanie nie patrzeć na nie.


Sylwestrowy makijaż glam grunge
Dziennikarz: Golden Rose
Na podstawie danych z: Golden Rose


Obecnie już są nierozłączną częścią miejskiego pejzażu.


Kolejne tematy

Części przeznaczone do samochodów Ford - zerknij na najistotniejsze fakty

Samochód
Dziennikarz: Ford
Dziennikarz: Ford
Czy wyobrażamy sobie naszą egzystencję bez pojazdu? To niemożliwe! Od kiedy ten wspaniały wynalazek zyskał rzeszę fanów i entuzjastów, bezustannie pomogą nam w codziennym życiu. Pojazdem podróżujemy do pracy, czy uczelni. Jesteśmy w stanie podróżować w najodleglejsze miejsca. Powstało wiele fabryk, w których powstają samochody. Są to potężne firmy, które zatrudniają bardzo wielu pracowników. Samochodowy biznes rozkwita. Każda marka stara się prześcignąć inne i inwestuje w nowości technologiczne, które mają ułatwić nam życie.


Jeśli jesteś mieszkańcem Mazowsza i ciekawi Cię telebim Warszawa Plac Zawiszy jest idealnym miejscem, żeby umieścić swoją reklamę - widzieliście już telebim na placu Zawiszy w Warszawie (widzieliście już telebim na placu Zawiszy w Warszawie). Plac znajduje się w Śródmieściu, przy krzyżówce z Alejami Jerozolimskimi. Jest to często uczęszczane miejsce, gdyż są tam przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Nieopodal jest także dworzec. Dzięki temu możemy mieć pewność, że naszą reklamę codziennie dostrzeże cała masa osób. Telebim nie jest duży, ma 8 metrów kwadratowych, ale jest tak umiejscowiony, że zarejestruje go każdy pieszy albo kierowca.


Telebimy są także dobrą formą promocji w mniejszych miastach. Nawet nie powinno być to miasto wojewódzkie. Warto wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nabywców albo zaskoczyć ich innowacyjnymi projektami. Jeśli zatem jesteś mieszkańcem Radomska niedaleko od Piotrkowa Trybunalskiego, nie powinieneś odstąpić od myśli o nowatorskim sposobie promocji, tylko z tego powody, że nie żyjesz w stolicy. Jeżeli ciekawi Cię reklama na telebim Radomsko zapewne jest tym miejscem, gdzie dzięki nowym pomysłom sprzedasz dużą ilość własnych produktów -> (źródło) ((źródło)).


Telebim jest niezwykle efektywną formą reklamy. Od dawna wiadomo przecież, że większość ludzi to wzrokowcy, dlatego spot ciekawi ich bardziej.
2017-07-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.