Cięcie
papier
Dziennikarz: Bernd Wiebus
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sauna jako dopełnienie nie tylko w przestrzeni hotelowej – czyli domowy „parny” relaks w zasięgu ręki

Współcześnie odszukanie sposobu na efektywny relaks oraz odcięcie się na moment od codziennej zabieganej rzeczywistości jest relatywnie łatwe. Ilość możliwości na spędzanie wolnego czasu rok rocznie rośnie przybierając najrozmaitsze formy.
Narzędzie do naprawy sprzętów
Dziennikarz: Industrial Traffic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Masz swoje przedsiębiorstwo? Nabyj agregat prądotwórczy

Przez minione kilka lat, klimat bardzo nas zaskakiwał. Charakter pór roku został zakłócony, nastało spore ocieplenie w temperaturze. Niestety, taki stan rzeczy zaskakuje niekiedy nawykłe do opadów elektrownie, które w obliczu suszy, są zobligowane wyłączyć punkty zasilania w niektórych miejscach.
ozdobne balustrady
Dziennikarz: Alf Melin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Cięcie laserowe, śruby nierdzewne i elementy balustrad – czyli o czym warto pamiętać przy produkcji?

Cięcie laserowe, za sprawą najnowszych technologii, jest coraz bardziej znaną metodą. Cięcie laserowe blach oraz innych materiałów opiera się na skierowaniu na nie wiązki lasera. W ten właśnie sposób możliwe jest uzyskanie specjalnej precyzji – a zatem wiązka sterowana jest przez komputer i może odwzorowywać nawet te wyjątkowo| skomplikowane kształty, których to odbicie przy ręcznej obróbce byłoby prawie niemożliwe. Cięcie laserowe wskazane jest szczególnie przy takich zadaniach, w których dokładność i precyzja obróbki jest warunkiem bezdyskusyjnym.
Cięcie blachy
Na podstawie danych z: sxc.hu

Wieloletnia aktywność profesjonalnej firmy Hardox i jej profesjonalne towary

Firma Stal - Hurt na rynku działa już dużo lat, bo swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku. Na samym początku swojej działalności firma specjalizowała się w budownictwie sakralnym, a też w konstruowaniu zakładów przemysłowych.
Logotyp producenta sprężyn Vanel
Dziennikarz: Vanel
Na podstawie danych z: http://www.vanel.com

Czym okazuje się być blacha trudno ścieralna o nazwie Hardox i czym się charakteryzuje?

Czy wiesz, że do budowy różnych urządzeń należałoby używać specjalistyczne materiały? Idzie o to, że przykładowo mechanizmy budowlane mają służyć nam w ciężkich wszakże warunkach przez wiele lat.
Biznesman
Dziennikarz: Vladimir Yaitskiy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Asortyment dla każdego majsterkowicza

Sporo osób, zwłaszcza panów ale również pań, ma zdolności manualne, które wykorzystuje wykonując codzienne naprawy. Zamontowanie zlewu, przycięcie kafelek czy zamontowanie parkietu - dla takich osób jest to chleb codzienny.
ssab.com
Na podstawie danych z: ssab.com

W jaki sposób transformować blachy? Najpopularniejszym sposobem jest wycinanie ich plazmą

Stal zaznaje całkiem sporo różnorodnych możliwości przetwarzania, ponieważ jest niezwykle przydatnym produktem. Powstaje ona jako stop żelaza z węglem i jest przetwarzana na wiele sposobów. Jest przydatna w wielu branżach, nie tylko przemysłowych. I tak na przykład w budownictwie używa się jej jako materiał do tworzenia konstrukcji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.