Biznes na poważne
motywacja
Dziennikarz: Arya Ziai
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio prowadzić firmę?

Obecnie bardzo wiele osób decyduje się na posiadanie własnej firmy. Jest to powiązane ze znaczącym problemem bezrobocia, które w Polsce przyjmuje naprawdę kłopotliwe formy.
finanse
Na podstawie danych z: http://pixabay.com

Pity 2015 program dopomoże nam prawidłowo wypisać

Co roku powinniśmy się rozliczyć z urzędem skarbowym z tego, co mogliśmy uzyskać w roku mijającym i pokazać, czy wpłaciliśmy właściwą wartość podatku. Dlatego właśnie uzupełniamy odpowiednie rozliczenia roczne, które powinny pokazać nasze zarobki. Czasem oddajemy to swojej firmie, czasami zatrudniamy odpowiednich księgowych, ale przecież mamy szansę to też robić sami.
rachunki
Dziennikarz: kate hiscock
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozliczanie podatku a pomoc charytatywna - czyli w jaki sposób wesprzeć finansowo potrzebujących

Pod koniec każdego roku wypada zrobić rachunek przychodów z ostatnich 12 miesięcy. Jedni kalkulacje prowadzą ochoczo, aczkolwiek większość społeczeństwa do tego uciążliwego obowiązku jest po prostu zmuszana.
Lenovo IdeaCentre B305 all-in-one
Dziennikarz: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Wybór programów dla firm jest dzisiaj nadzwyczaj szeroki

Firmy, niezależnie od tego, w której branży działają, bazują z reguły na prawidłowo dobranym oprogramowaniu. Jest ono w stanie naprawdę ułatwić działanie przedsiębiorstwa w zasadzie na każdym kroku.
Mars Science Laboratory
Dziennikarz: Porsche

Brak znajomości języka angielskiego to obecnie ogromny kłopot. Warto jak najszybciej zabrać się za jego rozwiązywanie!

Bez wątpienia język angielski pełni obecnie rolę tzw. "lingua franca", czyli języka uniwersalnego. Jego wyjątkowy status i popularność bierze się między innymi z dość nieskomplikowanych struktur gramatycznych, które umożliwiają nawet niezbyt zaawansowanym osobom budowanie prostych zdań i bezproblemową komunikację z obcokrajowcami.
sterta dokumentów
Dziennikarz: Dvortygirl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każda firma w Polsce ma bardzo dużo dokumentów – co zrobić, kiedy są już zbędne? I co z innymi podmiotami?

Gdy ktoś powołuje do życia w naszym państwie firmę, nie zawsze wie, jak wiele różnorakich ”papierów” będzie musiał zbierać i magazynować. Zaczynając od przeróżnych pism urzędowych, pozwoleń, FV, aż po akta pracownicze i korespondencję. W jakimś miejscu należy je trzymać. A gdy nie są już niezbędne? Niszczenie dokumentów nie jest jednak tak prostą sprawą.
Szkolenie BHP
Dziennikarz: Campus Party Brasil
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szkolenia bhp organizowane w Warszawie bywają adresowane tak do pracowników umysłowych, jak i do ślusarzy

Sprawy bezpieczeństwa w pracy są na tyle istotne, że stały się tematem przewodnim mnóstwa kampanii społecznych. W nich szczególną uwagę kieruje się szczególnie na tych panów, którzy zarabiają na chleb pracą fizyczną, czyli monterów czy tynkarzy. Tymczasem niebezpieczeństwo czatuje też na pracowników biurowych, ale na szczęście oni także bywają zobligowani właściwymi rozporządzeniami do odbycia szkolenia bhp.
informatyk
Dziennikarz: Daniel X. O'Neil
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chcesz odnaleźć się na dzisiejszym rynku pracy? Skoncentruj się na rozwoju umiejętności z zakresu IT

Na dzisiejszym rynku pracy niełatwo odnaleźć się szczególnie tym osobom, które nie są wyspecjalizowane w najpopularniejszych zawodach. Jakie to zawody? Z pewnością są to przede wszystkim zawody związane ze sprzedażą, finansami, a także wchodzące w zakres bardziej rozbudowanej branży IT. Analizując na bieżąco oferty pracy w większości przypadków i często napotykamy na te, które dotyczą IT. Programiści, którzy kreują nowe programy, prace, którym towarzyszy automatyzacja testów, czy nawet graficy komputerowi – to są te obszary branży IT, wokół których kręci się dzisiaj spora część rynku pracy i bez wątpienia tendencja ta nie ulegnie zmianie.
oprogramowanie
Dziennikarz: Synology
Na podstawie danych z: Synology

Wydajny program kadrowo-płacowy, jaki zwiększy skuteczność pracowników

Aby zwiększyć efektywność pracy, wskazane jest zastosować kilka rozmaitych metod. Bez wątpliwości na efektywność pracowników cudownie wpłyną benefity czy bonusy za porządnie wykonywaną pracę. Jeżeli pracownik ma szanse pozyskać dodatkową premię, a nawet awans, to nic dziwnego, że zaczyna pracować ciężej oraz więcej.
praca programisty
Dziennikarz: Tony Alter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rynek pracy obecnie poszukuje doświadczonych programistów

Dzisiejszy świat firm oraz ogromnego, światowego biznesu oparty jest na usługach IT. W związku z tym firmy usiłują dobrać do swojego personelu najlepszych fachowców z zakresu programowania. Projektanci oprogramowania, IT-owcy, analitycy systemowi i także programiści – to są najczęściej spotykane nazwy stanowisk, które przewijają się wśród bieżących ofert. Programista bywa również określany i rozpoznawany jako koder, z powodu posługiwania się kodem – danym językiem programowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.