Naprowadzacze kółek oraz lusterka przemysłowe - a więc, w jaki sposób dopomóc kierowcy samochodziku

Jaka jest rola naprowadzaczy kół? Do czego bywają używane lustra przemysłowe? Jakiego typu bywa związek między ta dwójką, tak różnymi tematykami? To wszystko dowiesz się, czytając nasz felieton!


kot
Dziennikarz: Peter Beekmans
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Sitodruk - z całą pewnością najstarsza metoda znakowania

interes
Dziennikarz: MSLGROUP Official
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
To bodaj jedna z najstarszych metod znakowania. Ma niesłychanie bogatą - bo liczącą kilkaset lat - historię. Po raz pierwszy pojawiła się na Dalekim Wschodzie, a ściśle mówiąc - w Chinach i Japonii.


Naprowadzacze kół to w istocie bardzo łatwy temacik, choć nie każda osoba ma możliwość kojarzy, czym to tak naprawdę bywa. Tymczasem naprowadzacze kół są to zgięte "słupki", które mamy możliwość zaobserwować przy wjazdach do przeróżnych magazynów od strony tylnej wielkiego sklepu, czy najzwyczajniej w świecie na parkingach, rozdzielające miejsca postojowe. Ich zadaniem bywa pomóc kołkom ciężarówki dobrze usadowić się w lokalizacji, by rozładunek był prostszy. Produkowane bywają one z rur ocynkowanych o promieniu 160 milimetrów, dzięki czemu bywają niewiarygodnie wytrzymałe oraz mają możliwość znieść bardzo duże obciążenia, przy czym ich wysokość została wybrana w ten sposób, aby nie zepsuły felg samochodziku.


Panorama miasta Gdańsk
Dziennikarz: grego1402
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Następny temat to lustra przemysłowe z Antersystemu.

Jeżeli prezentowany na tej stronie artykuł okazał się dla Ciebie ciekawy, kliknij tutaj, gdyż z pewnością warto zobaczyć tutaj (https://lankamerprzewozy.pl/oferta-przewozu-osob/) także inny tego typu tekst.

Ich zadanie bywa niewiarygodnie łatwe - to one pokazują nam często, jaka rzecz odbywa się za zakrętem gdy jedziemy samochodem, odbijając we własnej tafli wszystko pod ustawionym pod nie kącikiem. Ułatwiają przejeżdżanie z zakręciku, czy też mogą pokazać, co odbywa się za tobą. Powstało wiele\dużo rodzajów tego typu luster, miedzy innymi okrągłe czy kwadratowe. Są jednak również różne kolory, dla przykładu żółto-czarne, czy biało-czerwone.


Podsumowując - |jaka rzecz łączy obie te rzeczy? Obydwie powodują, że jesteśmy mocniej bezpieczni, albo to jadąc samochodem, czy po prostu parkując.

Taka ta strona (http://www.inter-bis.pl/szalunki) na pewno Cię zainteresuje, gdyż jest tam przedstawione istotnie wiele ciekawych wiadomości na ten tu temat.

Nie obawiaj się już, i zaufaj tym rozwiązaniom technicznym!
2019-11-01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.