Jakim sposobem postawić regały w sklepie spożywczym?

W jaki sposób ustawić meble w sklepie spożywczym? Rozstaw regałów sklepowych (przeważnie metalowych w tej branży), lad i wejściowych bramek podyktowany jest praktycznym podejściem do zagadnienia prowadzenia klientów.


Jednostka nabywająca, już od wejścia - przez system prowadzenia klienta (brama), zwracana jest w pożądaną stronę.


pomocna strona, mądrze jest odwiedzić]


pojazdu
Dziennikarz: michaelaw
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu


Zaraz za zoną przejścia, postawione winny zostać zakupowe kosze, które sugerują kierunek ruchu.

Przyciągnął Cię taki tekst? To ekstra, jednak kliknij ten link, ponieważ dodatkowo przygotowaliśmy też inny tego typu artykuł, który warto zobaczyć również.

Celem tego układu będzie "wymuszenie" na kliencie, ażeby ten odbył jak najdłuższą drogę zacząwszy od wejścia do kasy. Sprowokowany więc zostaje, ruch konsumentów około centralnego sklepowego regału. Regały - sprawdź mega ofertę regały magazynowe: olejnik.pl/ - metalowe sklepowe są z reguły wykorzystywane w tej branży.


Ponieważ pieczywo jest towarem powszechnie oraz na co dzień kupowanym, będzie generowało duży ruch w regionie gdzie będzie wystawione. Najodpowiedniejszym punktem na świeże bułeczki będzie więc okolica jak w największym stopniu oddalona od wejścia. Dzięki temu zabiegowi wielu klientów, jacy mieli w planach zakup tylko pieczywa, przejdzie obok półek z innym towarem, a to zwiększy szansę na poważniejszy sprawunek. Niedaleko pieczywa najczęściej ustawia się schładzarki jak też lady stoiska mięsnego - sprawdź moją stronę. Należałoby uzupełnić, iż pieczywo powinno zostać wyeksponowane przy zastosowaniu drewnianego piekarniczego regału.


Dopasowywanie metalowych regałów sklepowych do pełnienia funkcji piekarniczych regałów będzie coraz to rzadziej stosowane. Jeżeli idzie o regały sklepowe producent regałów metalowych zwykle posiada w swej ofercie również nadmienione piekarnicze regały.
2019-11-24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.