Co aktualnie warto wyszukać w internecie? Popularne narzędzia dostępne za darmo w sieci.

Internet to źródło wiedzy oraz rozrywki, lecz również szereg przydatnych narzędzi. Jakie są najciekawsze z nich? Poniżej kilka propozycji. Media społecznościowe znane za granicą już od wielu lat, stopniowo znajdują uznanie polaków. Kluczowe z nich to Facebook, Instagram czy Twitter, ale obecnie coraz większą popularność ma również Pinterest po polsku. Pinterest to narzędzie graficzne, które możemy użyć do wyszukiwania pomysłów na wszystkie swoje projekty i zainteresowania, czyli w skrócie rzecz ujmując jest to źródło inspiracji.


zdjęcie na Pinterest
Dziennikarz: PRECIOSA ORNELA
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pomysły zamieszczane przez użytkowników Pinterest'a w formie graficznej mogą pomóc nam w wykończeniu wymarzonego domu, wybraniu idealnej kreacji na każdą okazję, wyszukaniu podpowiedzi jaki slogan reklamowy wybrać dla naszej firmy bądź w znalezieniu innych inspiracji, pomocnych zarówno w codziennym życiu jak i w pracy - https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-pinterest-dostepny-w-polskiej-wersji-jezykowejmiały kłopot z poruszaniem się w jego obszarze z powodu bariery językowej. By ustawić język wystarczy rozwinąć menu, kliknąć „Settings”, i kolejno “ Language”, wybieramy „Polski” i gotowe!

Internet to też mnóstwo narzędzi, dzięki którym możemy ulepszyć nasz komputer. Test wydajności komputera jaki znajdziemy w sieci za darmo, pomoże ustalić, gdzie jest tak zwane wąskie gardło systemu, i który podzespół warto wymienić, by uzyskać możliwie najwyższą wydajność. Test wydajności komputera opiera się na skomplikowanych obliczeniach i analizie wyników. Sprawdzana jest wydajność komputera w importowania muzyki i fotografii, transkodowaniu video, wprowadzaniu tekstu a także w innych funkcjach, dzięki czemu badane są niemalże wszystkie podzespoły sprzętowe komputera. Wyniki wyszczególnione zostają na liście po zakończeniu testu. Najgorsza z ocena podkreśla, który składnik sprzętowy jest najsłabszym ogniwem. Wówczas możemy rozważyć czy warto go wymienić, aby podnieść wydajność komputera -


Przed rozpoczęciem testu zaleca się zamknięcie aplikacji działających w tle, a w przeglądarce zostawienie jedynie strony z testem. Tylko wtedy osiągniemy wiarygodne obliczenia. Inaczej ocena może zawierać błąd, który wynika z obciążenia sprzętu w trakcie testu przez inne programy lub zadania - jak powinien brzmieć slogan reklamowy.
jak powinien brzmieć slogan reklamowy
2019-10-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.