Gadżety chromowane spowodują, że Twoja bryka będzie prezentowała się o wiele lepiej, niż dotychczas!

Niewiele pań potrafi wymienić choćby dziesięć marek samochodów. Całkowicie inaczej jest w przypadku facetów, większość z nich z pewnością potrafi wymienić wszystkie, najbardziej renomowane marki. To oczywiście facetów kręcą przeróżne gadżety do aut, które są przyczyną tego, że bryka prezentuje się zdecydowanie ciekawiej.

sportowy samochód
Dziennikarz: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jedną z kwestii, która interesuje chłopców są z pewnością nakładki na drzwi, jakie mogą przeistoczyć wygląd bryki. Piękne, stalowe nakładki mogą być ozdobą niejednego pojazdu (rezerwacja nakładek na drzwi). W trakcie kupna należy stawiać na jakość, a nie wyłącznie na cenę. Na ogół tanie nakładki na drzwi są wytworzone z plastiku i wyeksploatują się po miesiącu użytkowania. Dodatkowo fachowe listwy boczne spełniają kilka funkcji, które mogą okazać się konieczne w trakcie użytkowania samochodu. Po pierwsze są one dodatkowym zabezpieczeniem drzwi bocznych, ponieważ podczas lekkiego otarcia lub uderzenia, lakier nie odpryśnie. Jeśli za późno już jest na jakiekolwiek zabezpieczenia, to wtedy dobrze jest zdecydować się na maskujące nakładki na drzwi.

Dzięki nim uda nam się zakamuflować różnorodne ryski i naruszenia lakieru. Następną rzeczą, którą powinien mieć w zasadzie każdy zapaleniec samochodów są akcesoria chromowane, jakie nadadzą bryce niespotykany wygląd. Zwykle nabywane są nakładki na klamki oraz lusterka - http://www.chromowane.com.pl/. Co istotne, akcesoria chromowane renomowanych producentów wytworzone są ze stali szlachetnej. Przez to są one odporne na różnego rodzaju draśnięcia, a także na deszcz i gra. Ważne jest, aby przed nabyciem takich części dobrze przeczytać etykietę i zdobyć informację z czego są zrobione.


Kolejne tematy

Auto – w jaki sposób profesjonalnie o niego dbać?

samochód terenowy
Dziennikarz: Doug McCaughan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Auto – chyba każdy z nas ma świadomość, że jego zakup to nie wszystko. Co prawda, już aby móc sobie na niego pozwolić, trzeba się zazwyczaj postarać. W końcu na ogół są to niebagatelne kwoty, które większości osobom kojarzą się z dłuższym oszczędzaniem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.