Surowiec
Półka z kosmetykami do włosów
Dziennikarz: Sten Dueland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Blacha ogólnie wykorzystywana w wielu sektorach przemysłu

Blacha nierdzewna jest powszechnie wykorzystywana w wielu gałęziach przemysłu, lub handlu. Jej szczególna popularność wywołana jest cechami nierdzewnymi, szansą wykorzystywania w agresywnym środowisku i odpornością na wielkie temperatury.


Blacha ogólnie wykorzystywana w wielu sektorach przemysłu

Stosowny rodzaj blach pozwala na optymalne obniżanie zużytkowania wyposażenia i maszyn, skracając okres przestoju w warsztacie, a przez to zmniejszając straty.
drewno kominkowe
Dziennikarz: noguerajef
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jaki opał wybrać?

Węgiel kamienny jest cały czas pewnym z najpopularniejszych surowców wykorzystywanych w Polsce do wytworzenia ciepła w domowych warunkach. Eksploatatorzy instalacji cieplnych opalanych węglem przed każdym sezonem zimowym stają przed dylematem: jaki węgiel kupić? Kamienny czy brunatny? Ekogroszek czy miał ? Wysokokaloryczny ale droższy, czy może gorszej jakości ale tańszy?
rolnictwo
Dziennikarz: Kathy Zinn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym jest proces technologii pasz? Jak są przygotowane są pasze, by spełniały swoje przeznaczenie? Jak prezentuje się całkowity proces?

Technologia pasz to specyficzny proces, do jakiego wykorzystywane są fachowe, najwyższej jakości sprzęty. Dzięki nim jesteśmy w stanie wytwarzać produkty, jktóre stanowią całościowe systemy żywieniowe dla drobiu, bydła czy trzody chlewnej. Tak powstające pasze są bardzo cenione i wybierane przez wiele osób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.