Zbiornik
Fabryka
Dziennikarz: Alexander Synaptic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy wiesz, jak stronić od warunków rakotwórczych w samochodzie?

Mieszkamy w dniach, kiedy wyjątkowo zależy nam na prowadzeniu życia w nieskażonym i w jak w najwyższym stopniu naturalnym środowisku. Należy żałować, że funkcjonujemy także w dniach, gdy normy czystości w większych miasteczkach są o wiele przekraczane.
klapy dymowe
Dziennikarz: Lena LeRay
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pojemniki na benzynę na co dzień – gdzie wyszukamy zbiorniki olejowe różnego rodzaju? W jakim celu będą one wykorzystywane?

zbiornik na olej będzie obowiązkowym elementem niemal każdej poważniejszej urządzenia. Będą w niego zaopatrzone nie tylko samochody osobowe lub dostawcze, ale również różnego typu autobusy i tak dalej.
Części samochodowe
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Do jakich celów stosuje się tak zwaną stal kotłową 13hmf z możliwością robienia w podwyższonej temperaturze?

Powszechnie jest wiadome, iż jedna z hipotez dotyczących tak prędkiego zatonięcia ponad sto lat temu olbrzymiego transatlantyku o nazwie Titanic dotyczy błędnie wybranego gatunku stali wykorzystanej do budowy tego okrętu.
hydrofor
Dziennikarz: andrzej kowalski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Każde stworzenie oraz roślina potrzebuje wody do funkcjonowania - należy obniżyć koszta ciągnąć wodę ze studni lub z jeziora

Woda jest najważniejszym wymogiem przeżycia każdego stworzenia. Tyczy się to także naszych kwiatów w ogródku i zwierzaków w zagrodzie. By dostarczyć wystarczającą ilość wody, ale nie tracić na to majątku, warto zainstalować urządzenie, które będzie pobierało wodę z występujących w okolicy, naturalnych źródeł.


Każde stworzenie oraz roślina potrzebuje wody do funkcjonowania - należy obniżyć koszta ciągnąć wodę ze studni lub z jeziora

Jeżeli mamy ogród lub gospodarstwo rolne i potrzebujemy ciągłego dopływu znacznej ilości wody, to warto pomyśleć, jak obniżyć opłaty.
zbiornik
Na podstawie danych z: http://environmental.kingspan.pl/

Jakie zastosowanie posiadają zbiorniki ciśnieniowe i czemu należałoby ich używać?

Zbiorniki ciśnieniowe są użytkowane w instalacjach pneumatycznych. Mają one duże zastosowanie i realizują sporo ważkich zadań. Przede wszystkim zbiorniki ciśnieniowe zezwalają na przechowywanie sprężonego powietrza. Dodatkowo zbiornik ciśnieniowy zezwala też wyrównać ciśnienie w całkowitej instalacji, przyczynia się też do chłodzenia powietrza. Zastosowanie zbiorników ciśnieniowych zezwala więc na dobrą eksploatację instalacji, jednakże oprócz zbiorników ciśnieniowych często użytkuje się również przeróżne inne urządzenia, które wspomagają ich pracę.
Zbiorniki paliwa
Dziennikarz: HM Revenue & Customs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zamierzasz ogrzewać dom olejem opałowym? Powinieneś wyposażyć się w porządny zbiornik do magazynowana paliwa!

Żyjemy w kraju, którego klimat obliguje właścicieli mieszkań do ogrzewania przestrzeni mieszkalnych przez prawie pół roku, przez co wciąż poszukuje się oszczędniejszych alternatyw grzewczych. Coraz większym zainteresowaniem Polaków cieszy się zastosowanie oleju opałowego.
stacja paliw
Dziennikarz: Daniel Lobo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ogrzewanie na propan – jakie są jego pozytywy?

Budując dom musimy zastanowić się nad wieloma sprawami. Należy do nich ogrzewanie, a niezwykle często wybieranym rodzajem ogrzewania jest gaz propan. To inaczej mówiąc gaz z butli, jaki może zastąpić nam gaz ziemny, gdyż nie każdy ma dostęp do gazociągów.
zbiorniki na olej opałowy
Na podstawie danych z: http://kingspanenviro.de/

Co jest najważniejsze, gdy mówimy o wytrzymałości różnego rodzaju zbiorników magazynowych? Na co zwłaszcza zwrócić uwagę?

Poszczególne urządzenia, jakie używamy do pracy muszą posiadać przeróżne atesty. Ma to związek z tym, że powinny zachować odpowiednie właściwości, powinny odznaczać się różnymi parametrami, a przede wszystkim muszą być odpowiednio zabezpieczone. Nie trzeba chyba nawet wspominać tego, że podobnie ważne jest to, że dzięki tym właściwościom możemy zaoferować produkt najbardziej poważnej jakości, taki, co do którego nie można mieć wątpliwości. Warto w tym sensie zwłaszcza wspomnieć o zbiornikach kwasoodpornych i zbiornikach magazynowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.