Wynajem
wynajem

W jaki wariant można by dostarczyć energię elektryczną na dowolny plac budowy?

Mało kto zastanawia się, jak dużo wysiłku należy włożyć, aby zrealizować jakikolwiek projekt konstrukcyjny. Tutaj idzie nie tylko o samo zaplanowanie budynku, lecz także wykup ziemi oraz, zaplanowanie i naturalnie przeprowadzenie pojedynczych robót.
fotos - przemysł
Dziennikarz: Kris Duda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zysk na czterech kółkach

Otworzenie wypożyczalni pojazdów jest kosztowne. Jednakże wydatek szybko się zwraca, albowiem za kierownicą pożyczonego wozu najczęściej siadają turyści, którzy w czasie urlopu nie oszczędzają.
Wrocław
Dziennikarz: Maciek Lulko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O co trzeba zadbać, gdy planuje się biznesowy wyjazd?

W naszej ojczyźnie czymś zwyczajnym jest to, że wielu obywateli prowadzi własne firmy. Część mieszkańców pracuje na etacie, dlatego że w wielkim biznesie widzi swoją szansę awansu. Im taki styl życia jest na rękę. Jednak spora część rodaków szanuje wolność i swobodę. Nie chcą być obezwładniani przez rygor pracy w cudzym biznesie. Chcą uszczknąć swobody, jaką daje im praca na własny rachunek. I co ciekawe największe wpływy z podatków pochodzą właśnie od tych Polaków, którzy prowadzą swoje biznesy, często jednoosobowe.
reklamy LED
Dziennikarz: Anthony Crider
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Reklama musi okazać się skuteczna, zadbaj o optymalną postać reklamy dla swojej firmy

Dla większości właścicieli firm przychodzi taki moment, kiedy powinni zadbać o reklamę, jaka zapewni im wzrost nabywców i lepsze zyski. Należy się wtedy porządnie zastanowić, która reklama okaże się najodpowiedniejsza oraz będzie najlepiej pasować do wizerunku przedsiębiorstwa.
agregat
Dziennikarz: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prądotwórcze agregaty – przydatne w licznych momentach

Stała dostawa energii – głównie w lokalizacjach, dla których prąd to pojęcie względne, bądź miejscach pracy – jest niezwykle ważną sprawą, w związku z czym coraz większa liczba osób oraz firm stawia na pewne rozwiązanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.