Nagrzewnice
elektrownia
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/

Klimatyzowanie wnętrz przemysłowych

W produkcji przemysłowej wykorzystuje się wyspecjalizowane przyrządy do utrzymania potrzebnych warunków klimatycznych, niejednokrotnie wynajmując do tego profesjonalne przedsiębiorstwa, których zadaniem jest wybór i montowanie takich maszyn. Czynniki na jakie trzeba zwrócić największą uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każde działanie wymaga odmiennych warunków, jednak urządzenia służące do ich utrzymania są zwykle te same.
nagrzewnica
Na podstawie danych z: własne

Nagrzewnice - wykorzystanie, rodzaje

Nagrzewnice mogą odnaleźć przeznaczenie niezwykle rozmaite. Mówiąc konkretniej przeznaczone są do ogrzania powietrza, a co się z tym wiąże np. do suszenia pomieszczeń. Stosuje się je tam, gdzie tradycyjne ogrzewanie uległo awarii bądź po prostu jej nie ma. Sprawdź, które rodzaje nagrzewnic stosowane są najczęściej.
nagrzewnice elektryczne
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl

Nagrzewnice elektryczne – bogata oferta

Nagrzewnice elektryczne pełnią funkcję ogrzewania pomieszczenia. Dotyczy to miejsc takich jak pomieszczenia użytkowe, komercyjne czy przemysłowe. Składają się z obudowy, grzałki, wentylatora, kabla elektrycznego i sterownika. Nomen-omen, praca sprzętów takich jak nagrzewnice elektryczne dotyczy wykorzystania energii elektrycznej. Nagrzewnice elektryczne nie zużywają tlenu i nie potrzebują dostarczania paliwa. Rozpatrując wybór, jakim szczycić się mogą dziś nagrzewnice elektryczne, należy zaliczyć go do znaczących.
nagrzewnice gazowe
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl

Nagrzewnice gazowe – charakterystyka działania oraz wykorzystanie

Nagrzewnice to przyrządy o dużym wykorzystaniu. Celem ich używania jest, jak sama nazwa wskazuje, nagrzewanie powietrza do wymaganej przez właściciela maszyny temperatury. częstym miejscem użytkowania nagrzewnic są auta, jednak używa się ich także w pomieszczeniach, zwłaszcza tych większych, oraz w przemyśle – w procesach z udziałem ciepła.
nagrzewnice
Dziennikarz: Brandt Kurowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

Nagrzewnica powietrza lub inaczej tak zwana "dmuchawa" służy do nagrzewania różnego rodzaju obiektów (magazyny, szklarnie etc.), a także otwartych przestrzeni w wypadkach, gdy dany obiekt nie posiada innego źródła ogrzewania czy też gdy dane źródło jest niewystarczające.


Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

W ofercie handlowej znajdują się przyrządy zróżnicowane pod względem mocy grzewczej jak też paliwa jakim są zasilane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.