Pomieszczenia
materiały budowlane
Dziennikarz: Pavel P.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wygląda system ochrony przeciwpożarowej w takim miejscu, jak serwerownia ? Jakie zabezpieczenia zastosowane są w tym miejscu?

Serwerownia to miejsce, w jakim znajduje się wiele różnorakich instalacji oraz sprzętów, które potencjalnie będą stanowiły zagrożenie pożarem. Dlatego tak ważny w takim pomieszczeniu jest właściwie funkcjonujący system przeciwpożarowy, jaki będzie chronił przed możliwym wybuchem pożaru.


Jak wygląda system ochrony przeciwpożarowej w takim miejscu, jak serwerownia ? Jakie zabezpieczenia zastosowane są w tym miejscu?

Jednak należy wiedzieć, że nie można zastosować normalnego systemu, jakiego używamy w zwyczajnych pomieszczeniach.
firma - powiększenie
Dziennikarz: Andreas Trojak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Hale stalowe uniwersalne obiekty, które znajdują nader szerokie zastosowanie w wielu rozlicznych gałęziach przemysłu

Obecne czasy cechuje niezmiernie szybki postęp technologiczny jak również wielka konkurencja na rynku produktów i usług.
nagrzewnice elektryczne
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl

Nagrzewnice elektryczne – bogata oferta

Nagrzewnice elektryczne mają za zadanie ogrzewać pomieszczenia. Dotyczy to miejsc takich jak pomieszczenia użytkowe, komercyjne czy przemysłowe. Składają się z obudowy, grzałki, wentylatora, kabla elektrycznego oraz sterownika. Jak sama nazwa wskazuje, praca sprzętów takich jak nagrzewnice elektryczne polega na wykorzystaniu energii elektrycznej. Nagrzewnice elektryczne nie wykorzystują tlenu oraz nie potrzebują dostarczania paliwa. Rozpatrując wybór, którym pochwalić się mogą dziś nagrzewnice elektryczne, powinno się zaliczyć go do znaczących.

Zastosowanie ciepłomierzy i podzielników ciepła podczas rozliczania zużycia ciepła w lokalach spółdzielczych czy też wspólnotach.

Mamy czas grzewczy, a oznacza to, że w niejednej spółdzielni mieszkaniowej czy też wspólnocie uskuteczniane będzie rozliczanie zużycia ciepła, ponieważ wielu zarządców nieruchomości robi to akurat w czasie okresu grzewczego. W naszym kraju w bardzo wielu domach wielorodzinnych używane są tzw. podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to sprzęty służące do podzielenia kosztu ogrzewania całego budowli na poszczególnych użytkowników symetrycznie do ilości ciepła pobieranego poprzez ich urządzenia grzewcze czyli grzejniki.
w biurze
Dziennikarz: Alan Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Biuro i firma

Gdy szykujemy biuro dla naszej firmy musimy się odrobinę nagimnastykować. Nie tylko sam lokal powinien spełniać zasady BHP to jeszcze musimy je urządzić tak, żeby można było odpowiednio pracować w danym pomieszczeniu. Wszyscy dobrze wiemy, że biuro i firma to całość. Oczywiście nie zawsze musimy pójść do biura firmy, żeby załatwić wszystkie sprawy. Często zdarza się tak, że osoby zatrudnione w innych firmach odwiedzają nas w naszych firmach, lub stawiamy na usługi sklepu internetowego.
selfie - przemysł
Dziennikarz: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Meble laboratoryjne muszą spełniać dobre certyfikaty

W laboratoriach wykonuje się mnóstwo niesamowicie istotnych badań, dlatego ważne okazuje się być to, byśmy posiadali pewność, że będą one dobrze urządzone.


Meble laboratoryjne muszą spełniać dobre certyfikaty

meble laboratoryjne muszą przedstawiać odpowiednią jakość


Meble laboratoryjne muszą spełniać dobre certyfikaty

Gdy pragniemy otworzyć laboratorium, to koniecznie powinniśmy sprawdzić, co się powinno w nim odnaleźć, żebyśmy właściwie mieli możliwość wykonywać swoje prace.
czujka dymowa

Co można zrobić, jeżeli pragniemy skutecznie zabezpieczać się przed niebezpieczeństwem powstania pożaru?

Dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa w domu, mogłaby przejawiać się na wielu płaszczyznach. Jeśli obawiamy się, że wskutek utraty równowagi w toalecie złamiemy np. nogę, możemy kupić specjalne maty.
Panorama na Miejska Górkę
Na podstawie danych z: pl.wikipedia.org

Wśród kuchennych sprzętów ważna jest lodówka oraz kuchenka, jednak istotny jest też okap

Meblując kuchnię, niewiele osób duma o okapie kuchennym. A to spory błąd. Choćby z tego powodu, że łapie on nadmierną parę oraz aromaty z naszych potraw.
magazyn
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/

Jakie wyróżniamy typy regałów?

Z rozmaitymi regałami ma się do czynienia na co dzień. Są obecne w takich punktach jak na przykład sklepy czy biblioteki. Zależnie od zapotrzebowania, a przede wszystkim od rodzaju przechowywanych produktów, regały przybierają różne kształty. Wytwarzane są również z rozmaitych tworzyw. Jednym z punktów, gdzie regały stanowią niezbędny element pomieszczenia, są magazyny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.