Umowy
fotogram - firma
Dziennikarz: HazteOir.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto być agentem w branży ubezpieczeniowej? Porady

Często słyszy się, iż branża ubezpieczeń umożliwia zdobycie dobrych kwot. Bez wątpienia będzie w tym dużo prawdy. Lecz trzeba mieć na względzie, iż zdobycie renomy wymaga dużej dawki przygotowań. Jeśli jednak komuś zależy na pracy w tej niszy – i faktycznie lubi te tematy – to po niewielkim czasie będzie w stanie osiągnąć sukces.
obliczenia związane z podatkami
Dziennikarz: eFile989
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozliczasz PIT? Sprawdź, dlaczego dobrze jest przekazać 1 % swojego podatku

Każdy, kto składa deklarację roczną, może dać jeden procent swojego podatku na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Jak i dlaczego dobrze jest to zrobić?
rozliczenia
Dziennikarz: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Elementy rozliczania podatku

Jak jest wiadome coroczne rozliczanie się z podatków jest obowiązkiem wszystkich obywateli. Pierwszy miesiąc każdego roku oznacza więc dla zatrudnionych ludzi regulowanie kwestii wiążących się z dokonywaniem rozliczenia za rok miniony. Składanie tak zwanych PIT-ów jest o tyle zawiłe, że deklaracja ulega zmianie zależnie od sytuacji, w jakiej jest osoba składająca deklarację.
biznesmeni
Dziennikarz: Kat Veilux
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Współpraca z partnerami zagranicznymi – tłumaczenia

Różnice językowe i kulturowe stwarzają barierę komunikacyjną. Zwłaszcza w biznesie. Niepoprawna komunikacja w języku obcym oraz pomyłki w tłumaczeniach, nie tylko są przeszkodą w zawieraniu umów z innymi krajami, ale również przynoszą firmom wysokie straty finansowe. Niestety, nie w każdym przedsiębiorstwie znajomość języków wykracza poza te podstawowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.