Umowy
biznesmeni
Dziennikarz: Kat Veilux
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Współpraca z partnerami zagranicznymi – tłumaczenia

Różnice językowe i kulturowe to przeszkody utrudniające proces komunikacyjny. Zwłaszcza w kontaktach biznesowych. Zła komunikacja w języku obcym oraz pomyłki w tłumaczeniach, nie tylko są przeszkodą w zawieraniu umów międzynarodowych, ale co najważniejsze przynoszą firmom ujemne wyniki finansowe. Niestety, nie w każdym przedsiębiorstwie znajomość języków wychodzi poza te podstawowe.
rozliczenia
Dziennikarz: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Elementy rozliczania podatku

Jak wiadomo dokonywanie corocznych rozliczeń podatkowych jest powinnością wszystkich ludzi. Początek każdego roku oznacza więc dla zatrudnionych ludzi załatwianie kwestii związanych z dokonywaniem rozliczenia za rok miniony. Składanie tak zwanych PIT-ów jest o tyle zawiłe, że deklaracja ulega zmianie w zależności od sytuacji, w jakiej znajduje się podatnik.
obliczenia związane z podatkami
Dziennikarz: eFile989
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozliczasz PIT? Sprawdź, dlaczego dobrze jest przekazać 1 % swojego podatku

Każdy, kto składa deklarację roczną, może dać 1 % swojego podatku na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Jak i dlaczego dobrze jest to zrobić?
fotogram - firma
Dziennikarz: HazteOir.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto być agentem w branży ubezpieczeniowej? Porady

Często usłyszeć można, iż branża ubezpieczeniowa pozwala na zdobycie dobrych kwot. Bez wątpienia jest w tym dużo prawdy. Jednak trzeba mieć na względzie, iż zdobycie pozycji wymaga sporej ilości przygotowań. Jeżeli jednak danej osobie zależy na pracy w tej niszy – i istotnie lubi te tematy – to po pewnym czasie może osiągnąć sukces.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.