Korozja
siłownik
Dziennikarz: Warren Long
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakim celu stosowane są tuleje brązowe i jaką metodą się je produkuje?

Są to niezbędne części mnóstwa maszyn gospodarczych oraz wykorzystywanych każdego dnia w domu. Tego typu tulejki brązowe montowane są w miejscach, gdzie może występować korozja i są narażone na działanie kwasów albo innych substancji chemicznych.
śruby nierdzewne
Dziennikarz: Christian Schnettelker
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Stale nierdzewne, zastosowanie oraz cechy

Trudno nie spostrzec, że stale nierdzewne posiadają już od jakiegoś czasu główną pozycję, jako surowiec do produkowania urządzeń w przemyśle dekoracyjnym a także spożywczym. Półprodukt ten, acz kosztowny w zestawieniu ze stalą konstrukcyjną przeważa, a to na skutek odporności na korozję. Stale te cały czas zachowują satynową czy wypolerowaną nawierzchnię niezależnie od warunków atmosferycznych, kontaktu z wysoce żrącymi detergentami.
Smar przemysłowy

Smary przemysłowe- zapewnienie świetnego działania maszyn przez długie lata

podczas rozwoju technologii, a właściwie już od chwili rewolucji przemysłowej, wszędzie rozpoczęto korzystanie z różnorodnych rodzajów maszyn ułatwiających pracę człowiekowi. Każda z nich składa się z imponującej liczby |elementów i części, a szczególną uwagę powinniśmy zwrócić w tym wypadku na części ruchome, a dokładnie zginające się, obracające się, ślizgające się a także mnóstwo innych. Do prawidłowej ich eksploatacji niezbędny jest smar przemysłowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.