Stolarz
starszy stolarz przy pracy
Dziennikarz: Marco Enzo Squillacioti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niezbędnik wszelkiego profesjonalnego stolarza, to znaczy co powinno znaleźć się w warsztacie stolarskim

Stolarz to rzemieślnik, jaki zajmuje się wykonywaniem mebli drewnianych, a także ich konserwacją, montowaniem albo malowaniem. Robota cieśli wymaga odpowiednich umiejętności zawodowych, między innymi sporych zdolności manualnych, oraz także umiejętności wykonywania i odczytywania rysunków technicznych. Stolarz musi także charakteryzować się pewnymi znaczącymi zaletami, takimi jak na przykład staranność, odpowiedzialność i wytrwałość.
warsztat
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Meble warsztatowe są niejednokrotnie stosunkowo drogie – przede wszystkim z uwagi na fakt, iż są to meble nietypowe i wytwarzane w niewielkich ilościach

Jeśli prowadzisz niewielki warsztat i chcesz zmienić w nim meble lub zwyczajnie dopiero rozkręcasz własny biznes, wówczas bez wątpienia powinieneś zastanowić się nad tym, skąd wziąć meble do swojego warsztatu. Meble warsztatowe są zwykle dość drogie – między innymi z uwagi na fakt, iż są to meble nietypowe i wytwarzane w małych ilościach. Gdzie zatem znaleźć meble warsztatowe w korzystnych cenach?
pręty
Dziennikarz: Dāvis Mosāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pręty nierdzewne - pewien z niezbędników w zawodzie stolarza

Stolarz to osoba, jaka zajmuje się realizowaniem rozlicznego typu przedmiotów z drewna albo materiału drewnopodobnego. Stolarz wykonuje między innymi umeblowanie, ościeżnice, drzwi czy schody. Praca stolarza jest nadzwyczaj czasochłonna, wymaga doświadczenia, należytej wiedzy i rozległej precyzji. Podczas pracy stolarz musi bardzo dokładnie łączyć poszczególne fragmenty, oklejać je, a także szlifować, ponadto zajmuje się również lakierowaniem i montowaniem fragmentów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.