BHP
Kask BHP
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Dlaczego bhp jest tak niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa i każdego pracownika? Czego możemy się dowiedzieć na tego typu szkoleniu?

Szkolenia bhp są nieodłączną dziedziną funkcjonowania firmy. Pracodawca nie może unikać tego przepisu, nie może sprowokować takiej sytuacji, iż pracownik nie ma odpowiedniej znajomości przepisów oraz reguł bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Funkcjonują wstępne szkolenia bhp, jakie muszą się odbywać jeszcze przed kwalifikacją pracownika do pracy. Ich najistotniejszym celem jest zapewnienie pracownikowi wiedzy oraz nieodzownych umiejętności, jakie są pomocne w pracy.
powierzchnia magazynowa
Dziennikarz: Alexander Synaptic
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O jakich rzeczach powinno się wiedzieć wynajmując powierzchnie magazynowe? Na co powinno się zwrócić uwagę przy stawianiu takiego pomieszczenia?

Niektórym ludziom zdaje się, iż magazyn to pomieszczenie jak każde inne. Jednak wcale tak nie jest. O czym pamiętać, by zachować bezpieczeństwo? Na co zwracać uwagę podczas projektowania tego typu pomieszczeń? Powierzchnie magazynowe muszą być dostosowane do rodzaju składowanych rzeczy. Tam, gdzie będzie to widoczne dla wszystkich powinna zostać umieszczona informacja o dopuszczalny limicie kilogramowym obciążenia regałów, podłóg jak również wszelkich ramp. Powinno się zadbać o bezpieczne dojścia do wszystkich miejsc, także tych znajdujących się na piętrach.
haccp
Dziennikarz: Polmarco
Na podstawie danych z: www.meble.meblopol.pl

Dzisiejsze podejście do wprowadzania pracowników - szkolenia bhp online

Aktywne w dzisiejszych czasach zakłady zatrudnienia wdrażają nowoczesne style zatrudnienia czy nadzorowania. Jest to pokłosie mnóstwa przemian tak samo w dziedzinie technice, jak i nastawieniu do samej fabrykacji.
tokarka
Dziennikarz: PROXXON
Na podstawie danych z: PROXXON

Jak zostać tokarzem?

Zawód tokarza obok frezera, strugacza i szlifierza jest zaliczany do grupy operatorów maszyn skrawających.Jest to zawód, w jakim łatwo znaleźć pracę poza granicami Polski. W fachu tokarza żądane jest odpowiednie wykształcenie, jakie jest możliwość osiągnąć w szkole zawodowej na kierunku operator obrabiarek skrawających o specjalności tokarz.
Grzejnik INVENTIO
Dziennikarz: Profundo PR
Na podstawie danych z: Profundo PR

E-learning, a zwyczajne szkolenie - czyli, jaką rzecz wolimy? Pracę przy komputerze/tablecie, czy może "na live"?

E-learning, a szkolenie "na dworze" - co jest dla nas ciekawsze? W jaki sposób wypadają tego typu rzeczy w kwestach jakościowych? Postaramy się na to odpowiedzieć na dokładnych wzorcach!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.