Pojazd
hala łukowa
Dziennikarz: theseguyz.com
Na podstawie danych z: theseguyz.com

Hala łukowa może być błyskawicznie ustawiona

Kiedy poszukujemy garażu dla naszego samochodu, albo chcemy otworzyć warsztat i nie pragniemy marnować na jego postawienie zbyt sporo czasu, to powinno się spojrzeć na różne rozwiązania z blachy.
przemysł - fotka
Dziennikarz: Otwarte Klatki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chciałbyś popróbować swych sił jako kierowca TIR-a? Musisz przygotować się na sporo kłopotów.

Praktycznie nikogo nie trzeba przekonywać, iż w współczesnych czasach zdobycie fajnej pracy praktycznie graniczy z cudem. Jeżeli przynajmniej raz poszukiwałeś pracy, niewątpliwie świetnie wiesz, o co chodzi. Pomimo tego, że coraz większa ilość osób wyjeżdża do pracy za granicę, do innych krajów, w naszym kraju nadal panuje całkiem duże bezrobocie - zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, gdzie często przykładowo jest jedna firma i praktycznie wszyscy mieszkańcy okolicznych wiosek w niej pracują. Niestety oczywiste jest, że oczywiście nie da się zapewnić pracy wszystkim - szczególnie jeżeli chodzi o pracę zgodną z ich kompetencjami i oczekiwaniami finansowymi. Dużo osób jest więc zmuszonych do podejmowania jakiejkolwiek pracy aby tylko zarobić na życie. Najczęściej w takich wypadkach mężczyźni zostają dla przykładu kierowcami ciężarówek. Na pierwszy rzut oka wydaje się, iż jest to bardzo atrakcyjna i ciekawa praca, jednakże czy tak jest naprawdę?
klapy dymowe
Dziennikarz: Lena LeRay
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pojemniki na benzynę na co dzień – gdzie wyszukamy zbiorniki olejowe różnego rodzaju? W jakim celu będą one wykorzystywane?

zbiornik na olej jest obowiązkowym składnikiem niemalże jakiejkolwiek poważniejszej maszyny. Będą w niego wyposażone nie tylko samochody osobowe czy dostawcze, lecz także wszelkiego typu autobusy i zarówno dalej.
ciężarówka - logistyka
Dziennikarz: NotrucksNolife
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zapewnić sobie komfort podróży TIRem?

TIR-y to samochody ciężarowe, które mają za zadanie przewiezienie towaru, poruszając się trasami międzynarodowymi. Podróże są często bardzo długie, natomiast terminy precyzyjnie wskazane, dlatego każdy z prowadzących pojazd woli unikać sytuacji, gdzie różne nieprzewidziane sytuacje przerwały jazdę. Dlatego też trzeba się skrupulatnie przygotować i mieć ze sobą listę kontaktów do wszelkich niezbędnych instytucji. Po pierwsze pomocnych w usuwaniu awarii.
Samochód
Dziennikarz: Ford

Części przeznaczone do samochodów Ford - zerknij na najistotniejsze fakty

Dziennikarz: Ford

Części przeznaczone do samochodów Ford - zerknij na najistotniejsze fakty

Czy wyobrażamy sobie naszą egzystencję bez auta? To niemożliwe! Od kiedy ten niesamowity wynalazek uzyskał rzeszę fanów i entuzjastów, ciągle jest pomocny w codziennym życiu. Samochodem docieramy do pracy, czy szkoły. Możemy podróżować w najdalsze miejsca. Powołano do życia wiele koncernów, które produkują samochody. Są to gigantyczne firmy, które zatrudniają bardzo wielu pracowników. Samochodowy interes rozkwita. Każda marka stara się prześcignąć inne i inwestuje w nowe technologie, które powinny ułatwić nam egzystencję.
czerwona ciężarówka
Dziennikarz: adze45
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciężarówki DAF – innowacyjne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w firmie transportowej

Każdy samochód znajdujący się w flocie firmy logistycznej, przeważnie czeka niezwykle ciekawy los. Wynika to z tego, że zwłaszcza w zagadnieniu spółek dostarczających usługi w skali międzynarodowej, każdy z podobne pojazdów musi stale pokonywać dystanse mierzone w tysiącach kilometrów. O ile w Europie Zachodniej standard w kwestii nawierzchni trzeba uznać za konkurencyjny, o tyle w dziedzinie krajów Europy Wschodniej stan dużego odsetka dróg pozostawia dużo do życzenia.
przemysł
Dziennikarz: Kris Duda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie składować maszyny rolnicze w okresie zimy?

Wbrew pozorom, na terenie Europy, również w naszym kraju, rolnictwo jest nadal niezwykle dochodowym biznesem. Gdyż plony są niezbędne nie jedynie dla ludzi ale głównie do utuczenia milionów zwierząt hodowlanych.
studnia kanalizacyjna

Planujesz kupić włazy żeliwne? Dowiedz się, czym mogą się odróżniać

Każdą studzienkę znajdującą się na drodze powinny przykrywać włazy żeliwne. Wiele firm proponuje aktualnie asortyment tego typu, ale należy wiedzieć, jak wybrać odpowiednie produkty, aby spełniały określone wymagania.
wózek widłowy
Dziennikarz: darkday
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kluczowy transport wewnętrzny – czyli jaki sprzęt wykorzystują firmy

Dzisiejsze firmy są dosyć skomplikowane, o czym dowiedziało się już wielu właścicieli przedsiębiorstw oraz pracowników w nich zatrudnionych. Wolny rynek obecny w przytłaczającej większości krajów na świecie powoduje, że w każdej dziedzinie istnieje niezwykła konkurencja, która nieustannie stawia wymagania firmom pojawiającym się na rynku.
ciężarówka
Dziennikarz: Trevor King
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Samochody do przewozu towarów oraz części do nich

Bardzo udanym, powszechnie użytkowanym systemem do przewozu towarów jest kontener. Coraz to szersze zastosowanie kontenerów w przewozie wywołuje powiększenie zapotrzebowania na specjalistyczne pojazdy do ich przewozu są to przede wszystkim wielozadaniowe naczepy podkontenerowe. Ich solidna budowa, wysoka jakość, również zróżnicowane możliwości wykorzystania świadczą o ich rzetelności i opłacalności.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.