Pojazd
samochód terenowy
Dziennikarz: Doug McCaughan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Auto – w jaki sposób profesjonalnie o niego dbać?

Auto – zapewne każdy z nas dobrze wie, że jego zakup to nie wszystko. Rzecz jasna, już żeby móc sobie na niego pozwolić, trzeba się zazwyczaj postarać. W końcu zazwyczaj są to duże kwoty, które dla większości osób wiążą się z dłuższym oszczędzaniem.
srebrne auto
Dziennikarz: Sarah and Jason
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co uczynić ze starym samochodem jeśli nie można go sprzedać? Garść praktycznych porad dla właścicieli starych samochodów

W obecnych czasach niemal każdy ma własny pojazd - jeszcze parę la temu było to nie do pomyślenia, jednak obecnie używany samochód można zakupić za naprawdę niewielkie pieniądze. Korzystają z tego przede wszystkim ludzie młodzi, dla których kategorycznie nie jest mocno ważne, jak wygląda auto i ile ma lat, ale czy w ogóle jeździ. Dlatego na rynku pojawia się dużo samochodów, które najlepsze dzieje bez wątpienia mają już dawno za sobą.
studnia kanalizacyjna

Planujesz kupić włazy żeliwne? Dowiedz się, czym mogą się odróżniać

Każdą studzienkę znajdującą się na drodze muszą przykrywać włazy żeliwne. Wiele firm proponuje aktualnie asortyment tego typu, ale należy wiedzieć, w jaki sposób wybrać odpowiednie produkty, aby spełniały konkretne wymagania.
wózek widłowy
Dziennikarz: darkday
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kluczowy transport wewnętrzny – czyli jaki sprzęt wykorzystują firmy

Współczesne firmy są niezwykle złożone, o czym dowiedziało się już wielu szefów przedsiębiorstw oraz pracowników w nich zatrudnionych. Wolny rynek obecny w przytłaczającej większości krajów na świecie sprawia, że w każdej dziedzinie panuje niezwykła rywalizacja, która nieustannie stawia wymagania firmom wkraczającym na rynek.
ciężarówka
Dziennikarz: Trevor King
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Samochody do przewozu towarów oraz części do nich

Nadzwyczaj udanym, powszechnie wykorzystywanym systemem do transportu ładunków jest kontener. Coraz to szersze zastosowanie kontenerów w przewozie pobudza przyrost zapotrzebowania na specjalistyczne pojazdy do ich transportu są to przede wszystkim wielofunkcyjne naczepy podkontenerowe. Ich solidna konstrukcja, duża jakość, oraz rozmaite możności wykorzystania świadczą o ich niezawodności i rentowności.
Firma transportowa TSH Polmar
Dziennikarz: TSH Polmar
Na podstawie danych z: TSH Polmar

Firmy przewozowe a serwisowanie floty samochodowej.

Transport drogowy w naszym kraju rozwinął się z bardzo intensywnym tempie. Polskie firmy przewożą przy pomocy tirów i samochodów wielkogabarytowych towary w obrębie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Dochodowość tego biznesu jest ogromna, minusem są jednak często uczęszczane przez tiry drogi, na całe szczęście obowiązują postanowienia prawne, które regulują jeżdżenie dostawczych pojazdów po drogach.
hala łukowa
Dziennikarz: theseguyz.com
Na podstawie danych z: theseguyz.com

Hala łukowa może być błyskawicznie ustawiona

Kiedy poszukujemy garażu dla naszego samochodu, albo chcemy otworzyć warsztat i nie pragniemy marnować na jego postawienie zbyt sporo czasu, to powinno się spojrzeć na różne rozwiązania z blachy.
przemysł - fotka
Dziennikarz: Otwarte Klatki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chciałbyś popróbować swych sił jako kierowca TIR-a? Musisz przygotować się na sporo kłopotów.

Praktycznie nikogo nie trzeba przekonywać, iż w współczesnych czasach zdobycie fajnej pracy praktycznie graniczy z cudem. Jeżeli przynajmniej raz poszukiwałeś pracy, niewątpliwie świetnie wiesz, o co chodzi. Pomimo tego, że coraz większa ilość osób wyjeżdża do pracy za granicę, do innych krajów, w naszym kraju nadal panuje całkiem duże bezrobocie - zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, gdzie często przykładowo jest jedna firma i praktycznie wszyscy mieszkańcy okolicznych wiosek w niej pracują. Niestety oczywiste jest, że oczywiście nie da się zapewnić pracy wszystkim - szczególnie jeżeli chodzi o pracę zgodną z ich kompetencjami i oczekiwaniami finansowymi. Dużo osób jest więc zmuszonych do podejmowania jakiejkolwiek pracy aby tylko zarobić na życie. Najczęściej w takich wypadkach mężczyźni zostają dla przykładu kierowcami ciężarówek. Na pierwszy rzut oka wydaje się, iż jest to bardzo atrakcyjna i ciekawa praca, jednakże czy tak jest naprawdę?
klapy dymowe
Dziennikarz: Lena LeRay
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pojemniki na benzynę na co dzień – gdzie wyszukamy zbiorniki olejowe różnego rodzaju? W jakim celu będą one wykorzystywane?

zbiornik na olej jest obowiązkowym składnikiem niemalże jakiejkolwiek poważniejszej maszyny. Będą w niego wyposażone nie tylko samochody osobowe czy dostawcze, lecz także wszelkiego typu autobusy i zarówno dalej.
ciężarówka - logistyka
Dziennikarz: NotrucksNolife
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób zapewnić sobie komfort podróży TIRem?

TIR-y to samochody ciężarowe, które mają za zadanie przewiezienie towaru, poruszając się trasami międzynarodowymi. Podróże są często bardzo długie, natomiast terminy precyzyjnie wskazane, dlatego każdy z prowadzących pojazd woli unikać sytuacji, gdzie różne nieprzewidziane sytuacje przerwały jazdę. Dlatego też trzeba się skrupulatnie przygotować i mieć ze sobą listę kontaktów do wszelkich niezbędnych instytucji. Po pierwsze pomocnych w usuwaniu awarii.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.