Aplikacja
informacje
Dziennikarz: Anas Qtiesh
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie każdy program do wypełniania zeznań podatkowych umożliwia własnoręczne wpisanie KRS instytucji charytatywnej

Używanie darmowych programów do składania pitów na pewno pomaga prędko oraz bez problemów wypełnić formularze. Jednakże nadzwyczaj często te aplikacje mają już wstępnie wpisany numer KRS organizacji charytatywnej, którego nie możemy zmienić.


Nie każdy program do wypełniania zeznań podatkowych umożliwia własnoręczne wpisanie KRS instytucji charytatywnej

Jeżeli interesuje nas przekazanie podatku KRS wybranej organizacji jest numerem, który bezwzględnie powinniśmy umieścić w zeznaniu, żeby pieniądze dotarły do celu.
internet
Dziennikarz: Kevin Jarrett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co aktualnie warto wyszukać w internecie? Popularne narzędzia dostępne za darmo w sieci.

Internet to źródło wiedzy oraz rozrywki, ale także wiele przydatnych narzędzi. Jakie są najciekawsze z nich? Oto dwie propozycje. Media społecznościowe znane poza granicami naszego kraju już od wielu lat, stopniowo znajdują uznanie polaków. Kluczowe z nich to Facebook, Instagram i Twitter, ale obecnie coraz większą popularność ma również Pinterest po polsku. Pinterest to graficzne narzędzie, które możemy użyć do znalezienia pomysłów na wszelkie swoje projekty i zainteresowania, a w skrócie rzecz ujmując jest to źródło inspiracji.
prasa pneumatyczna

Nowatorska technologia jest czymś, czego nie jesteśmy w stanie zrozumieć w całości

W obecnych czasach, człowiek może się szczycić wieloma technologiami, aparaturami, iż ciężko sobie zilustrować podobny postęp techniki jeszcze 50 lat temu. Świat przyspieszył w niebotycznym tempie i nic już nie może go zatrzymać. Co istnieje na rynku, a co nas jeszcze czeka? Technologie jakie napotykamy na co dzień zaskakują nas. Kiedy przystaniemy na moment oraz spojrzymy na to z boku dostrzeżemy, iż to wszystko nie jest takie proste.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.