Stal
panorama - Auto
Dziennikarz: JOHN LLOYD
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie wyroby wytwarzają tego typu firmy jak odlewnie?

Technika odlewania polega na tworzeniu wyrobów o niezwykle konkretnych formach i właściwościach w skutek wypełniania gotowych uprzednio form metalem w postaci ciekłej.


Jakie wyroby wytwarzają tego typu firmy jak odlewnie?

części układu wlewowego zazwyczaj są odcinane, a w następnej kolejności ponownie przetapiane.
Blacha gięta
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Na czym polega odpowiednie oznaczanie produktów ze stali

Jasnym jest, że dzisiaj każdy klient chce otrzymać jak najlepszej jakości towar – najlepiej dodatkowo za relatywnie niewielką cenę. Chęć zaniżania cen przez firmy określonych produktów niejednokrotnie jednak skutkuje obniżeniem jakości. Jak znaleźć złoty środek między jakością a ceną?
konstrukcja ze stali
Dziennikarz: glasseyes view
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Parę faktów dotyczących konstrukcji stalowych

Jednym z czołowych wytwórców stali na świecie już od wielu lat jest Polska. Największa ilość zakładów wytwarzających stal znajduje się na terenie Górnego Śląska.
IT

Cynkowanie jako przebieg który ma na celu pokrycie przestrzeni przedmiotów

Cynkowanie to proces jaki ma na celu pokrycie przestrzeni obiektów stalowych cienką powłoką cynku w celu ochrony przed korozją powodowaną działalnością powietrza i wody.
odwzorowanie - przemysł
Dziennikarz: Kris Duda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wożenie ciężkich i wartościowych ładunków może być łatwe jak bułka z masłem. Wystarczy mieć odpowiedni sprzęt

Chyba każdy przedsiębiorca musiał zmierzyć się z koniecznością zorganizowania transportu jakiegoś wielkogabarytowego, ale cennego ładunku.
cięcie stali
Dziennikarz: Carl Wycoff
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gięcie stali Hardox

Ludzie, którzy mają do czynienia ze stalą doskonale wiedzą, że najlepszą stalą jest stal przedsiębiorstwa Hardox. To firma, która od długiego czasu sprzedaje stal dla bardzo wielu przedsiębiorstw. Rzeczywistość jest taka, że zrobienie blachy, która będzie twarda, nie jest wielkim problemem. Już samo tworzywo, z którego blacha jest wykonana sprawia, że okaże się ona twarda. Ale nie chodzi o jak twarda jest blacha a o jej wytrzymałość.
materiały budowlane
Dziennikarz: Pavel P.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wygląda system ochrony przeciwpożarowej w takim miejscu, jak serwerownia ? Jakie zabezpieczenia zastosowane są w tym miejscu?

Serwerownia to miejsce, w jakim znajduje się sporo różnych instalacji oraz sprzętów, które potencjalnie będą stanowić zagrożenie pożarowe. Dlatego tak istotny w tym pomieszczeniu jest sprawnie funkcjonujący system ochrony przeciwpożarowej, jaki będzie nas chronił przed ewentualnym wybuchem pożaru.


Jak wygląda system ochrony przeciwpożarowej w takim miejscu, jak serwerownia ? Jakie zabezpieczenia zastosowane są w tym miejscu?

Jednak trzeba pamiętać, iż nie można zastosować standardowego systemu, jakiego używamy w normalnych pomieszczeniach.
podłoże
Dziennikarz: Doug McCaughan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przy budowie nowych biurowców czy osiedli istotne jest, żeby spełnione były wszystkie normy tyczące się bezpieczeństwa

Jeżeli wynajmujemy gdzieś biuro, to na pewno jesteśmy świadomi tego, gdzie w tych pomieszczeniach są czujniki dymu. Ważne, aby wszystkie były sprawne, ponieważ może nam to pewnego dnia uratować życie.
blacha trudnościeralna
Dziennikarz: STAL-HURT
Na podstawie danych z: www.stal-hurt.com

Cięcie blach plazmą - doskonała jakość urządzeń oraz odpowiednie grubości blach zapewniające oczekiwane efekty

Dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest precyzyjne cięcie blach z zachowaniem idealnej powtarzalności. Niewątpliwie najpopularniejszą metodą na wycinanie elementów z blachy jest wykorzystanie wąskostrumieniowych agregatów plazmowych, za sprawą których możemy zapewnić sobie precyzyjne cięcie a także wysoką jakość. W przypadku cięcia blach niezwykłą rolę pełni ich grubość, która w przypadku stalowych elementów ciętych plazmą nie może przekraczać 40 mm.
części do pługa
Dziennikarz: STAL-HURT
Na podstawie danych z: www.stal-hurt.com

SSAB (huta stali), czołowy producent najlepszych blach

Szwedzka marka SSAB, od dawna kojarzona jest z bardzo dużą jakością. Zamiarem firmy było i jest kształtowanie świadomości reputacji wyrobów. Huta stali SSAB wytwarza stale do wielu branż przemysłu, koncentrując się na wyrobach niszowych i wysoce mocnych, do modelowania na zimno. Zakres zastosowań stali marki SSAB zawężony jest tylko przez fantazję projektantów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.