Pracy
Przedsiębiorcy przy komputerach
Dziennikarz: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Los świeżo upieczonego właściciela firmy

Nie radzisz sobie na etacie, nie trafiasz w miejsca, w które chciałbyś się dostać. Ciężko Ci jest się wpasować w wymagania rynku pracy. Skończyłeś studia, które nie napawają do optymizmu w kwestii znalezienia interesującej pracy, lecz stale się starasz. W końcu już nie wytrzymujesz, trafiasz na kolejną propozycję pracy za marne pieniądze. Już sobie myślisz, czy tak mało jesteś wart, przecież czujesz w sobie ogromny potencjał. Dość tego, w końcu ogłaszasz całemu światu, wszystkim pokaże, zaczynam działać na własną rękę.
Smar przemysłowy

Smary przemysłowe- zapewnienie świetnego działania maszyn przez długie lata

podczas rozwoju technologii, a właściwie już od chwili rewolucji przemysłowej, wszędzie rozpoczęto korzystanie z różnorodnych rodzajów maszyn ułatwiających pracę człowiekowi. Każda z nich składa się z imponującej liczby |elementów i części, a szczególną uwagę powinniśmy zwrócić w tym wypadku na części ruchome, a dokładnie zginające się, obracające się, ślizgające się a także mnóstwo innych. Do prawidłowej ich eksploatacji niezbędny jest smar przemysłowy.
samochód - panorama
Dziennikarz: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka ciekawych wskazówek dla osób, które chcą stuningować swój samochód.

Wielu posiadaczy aut osobowych w skrytości marzy o tym, żeby jeździć sportowymi brykami, z wielkimi silnikami pod maską. Jednak pragnienia to jedno, a możliwości to co innego - jednak na te motoryzacyjne potrzebne są duże środki finansowe. Nie każdy może pozwolić sobie na to, aby zakupić sportowy samochód i potem go utrzymać. Jednak czasem można iść w innym kierunku. W przypadku wielu modeli można pokusić się o zwiększenie ich parametrów, ponieważ ich budowa na to może pozwolić.
Druk
Dziennikarz: Jerry Lai
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Budowa dróg nad Wisłą

Utarło się, iż w naszym kraju stale narzeka się na stan dróg. Tak długo były one w koszmarnym stanie, że to narzekanie serio miało sens. Jednakże dziś jest całkowicie inaczej - mamy coraz więcej naprawdę świetnej jakości dróg i to różnego rodzaju, szybkiego ruchu jak i mniejszych, łączących wsie. Dokładnie o tym będzie ten tekst.|Jednakże dzisiaj jest zupełnie już inaczej - mamy coraz więcej naprawdę doskonałej jakości dróg i to rozmaitego rodzaju, szybkiego ruchu jak i tych krótszych, łączących niewielkie miasta i wsie.
Rękawice ogrodowe
Dziennikarz: Praktiker
Na podstawie danych z: Praktiker

Jak zaplanować idealne miejsce do relaksu we własnej łazience?

Jak największy komfort w domu to obowiązek. W związku z tym warto postawić sobie pytanie: w jaki sposób można zaaranżować ciszę w swoich czterech ścianach? To proste!


Jak zaplanować idealne miejsce do relaksu we własnej łazience?

Domowe SPA – zwłaszcza dla pań – to pomysł, pozornie, niemożliwy do realizacji.
warsztat
Dziennikarz: Historyworks
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zabezpiecz odpowiednio swoich specjalistów, żeby nic im się nie zdarzyło w miejscu zatrudnienia

Jeżeli jesteś bossem gigantycznej spółki to warto zdać sobie sprawę z tego, iż właściwe wyposażenie Twoich podwładnych powinno być dla Ciebie kwestią niemalże podstawową.
obróbka powierzchniowa metali
Dziennikarz: Biblioteca de la Universidad de Zaragoza
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chcesz osobiście zrobić praktycznie wszystko w nowym domu? Musisz oczywiście uzbroić się w cierpliwość!

budowa własnego domu niewątpliwie nie jest prawdziwą bułką z masłem, o czym wie praktycznie każdy, kto chociaż raz zdecydował się na taki krok.
firma
Dziennikarz: Sinn Féin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozpocznij współpracę z wytwórcą medali i odznak, a będziesz miał problem z głowy na każde zawody w tym roku

tego, by być w pewien sposób uhonorowani. Nie ulega wątpliwości, że zdobycie pierwszego miejsca nigdy nie jest łatwe, skutkiem tego każda osoba stająca na podium jakichkolwiek zawodów musi być w godziwy sposób udekorowana.
centrala przeciwpożarowa
Dziennikarz: D+H
Na podstawie danych z: D+H

Elementy niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu armatury klimatyzacyjnej - filtry powietrza i wentylacji

Podczas wielkich upałów znakomitym schronieniem są chłodne pomieszczenia. O ile w istotnej części zakładów zatrudnienia jest efektywna instalacja klimatyzacyjna, to już w prywatnych mieszkaniach prezentuje się różnorodnie.
sprzętu
Dziennikarz: Kris Duda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ubrania i urządzenia pracownicze - jaki mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa w firmie?

Rozwój firm budowalnych i przedsiębiorstw fabrycznych jest w dzisiejszych czasach na niezmiernie dużym poziomie. Pracownicy kształceni są z obszaru obsługi nowoczesnych machin, jakie są nadzwyczaj ważnym szczegółem w całej firmie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.