PIT
opakowanie
Dziennikarz: Yasna Communications
Na podstawie danych z: Yasna Communications

Idzie zima, będzie ślisko!

Polacy zwykli mawiać, że zima rokrocznie zaskakuje drogowców. W istocie nie sposób się z nimi nie zgadzać, bo choćby nie wiadomo jak rzetelnie przygotowali się do jej nadejścia, to nagłe opady śniegu nierzadko przyprawiają o ból głowy nawet synoptyków.
podateki Pit 2014
Dziennikarz: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pit za 2014 możemy wypełnić samodzielnie

Ponieważ rok kalendarzowy dużymi krokami zprzybliża się do końca, najwyższy czas jest już na to, aby namyślić się nad jego rozliczeniem finansowym, tak aby w terminie dać niezbędne pisma do urzędu skarbowego. Jeżeli pragniemy sami wypisać pit za 2014 rok, to bez wątpienia najlepiej robimy kiedy wyposażymy się w profesjonalny program do jego uzupełnienia.
bus_ikonografika

Nadruki na koszulkach - ciekawy sposób na firmę

Obecnie w Polsce, znacznie więcej osób nosi się z zamiarem otwarcia własnej marki. Nic w tym dziwnego, wciąż jest dużo nisz do zaadaptowania a państwo się wzbogaca, zatem nabywców usług jest pod dostatkiem.
Rozliczanie pitu
Dziennikarz: Images Money
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Łatwy trick na rozliczanie się z skarbówką

Koniecznerozliczanie się z fiskusem wciąż prowokuje niepotrzebny lęk wielu Polaków. Nikt nie lubi oczekiwać w długiej kolejce i nanosić kolejne poprawki. Istnieje jednakże banalny pomysł, żeby się na to nie narażać.
zestawienie płac w firmie
Dziennikarz: La Manade
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak prędko i bezproblemowo wypełnić pit? O jakich sprawach jednocześnie trzeba pamiętać?

Co roku każdy z nas powinien wypełnić deklarację podatkową, co oznacza pit. Nie za bardzo to lubimy, bo wiążę się to z wizytą w Urzędzie Skarbowym. Stop! Tak było w przeszłości, aktualnie możemy skorzystać z pit online. Jedno na pewno się nie zmieniło, bo nie za bardzo lubimy to robić, lecz teraz prościej złamać swoją niechęć, gdyż dzięki sieci robimy to bardzo sprawnie i we własnym domu. Pożegnać można więc kolejki w Urzędzie Skarbowym, rozliczenie pitu jeszcze nigdy nie było tak proste.
pit 37
Dziennikarz: Allagash Brewing
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli chcemy dokonać dobrego zeznania skarbowego pomoże nam w tym portal podatnika

Rachowanie naszych przychodów i co za tym następuje również sprawozdanie z tego, ile podatku w konkretnym roku zapłaciliśmy jest jednym z obowiązków naszego dojrzałego, pracowniczego egzystowania.
fiskus
Dziennikarz: Chad Cooper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy interesuje nas rozliczenie pitu przez internet?

Trzeba pomyśleć, w jaki sposób ułatwiać sobie wysyłanie rozliczenia rocznego, tak aby posiadać gwarancję, że wszystko odbędzie się szybko i bez trudów.
obliczenia związane z podatkami
Dziennikarz: eFile989
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozliczasz PIT? Sprawdź, dlaczego dobrze jest przekazać 1 % swojego podatku

Każdy, kto składa deklarację roczną, może oddać 1 % swojego podatku na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Jak i dlaczego powinniśmy to zrobić?
spotkanie biznesowe
Dziennikarz: Pic Basement
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

PIT 36 muszą wypełniać określone osoby

Każdy kto w poprzednim roku uzyskał jakiekolwiek dochody, z obojętnie jakiego źródła, czy to z zatrudnienia, czy z emerytury powinien odpowiednio rozliczyć się z urzędem skarbowym. Chodzi tutaj o to, że musi pokazać jak wiele zarobił oraz czy prawidłową wartość przekazał na rzecz państwa.
rachunki
Dziennikarz: kate hiscock
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rozliczanie podatku a pomoc charytatywna - czyli w jaki sposób wesprzeć finansowo potrzebujących

Pod koniec każdego roku należy zrobić bilans zarobków z ostatnich 12 miesięcy. Jedni kalkulacje prowadzą dobrowolnie, aczkolwiek większość z nas do tego przykrego obowiązku jest po prostu zmuszana.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.