Samochody
owijarka

Jakie samochody można by napotkać w tego typu kraju jak Kuba?

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez własnego pojazdu. O ile w naszym kraju dystanse między różnymi miejscowościami są względnie małe, to są wszakże kraje, w których chociaż sieć dróg jest niezwykle rozbudowana, to wszakże poszczególne miasta są wzajemnie niezwykle oddalone.


Jakie samochody można by napotkać w tego typu kraju jak Kuba?

Doskonałym dowodem jest Szwecja, w której sieć dróg jest godna pozazdroszczenia, a odległość np. 100 kilometrów od najbliżej położonego dużego miasta na nikim nie czynią wrażenia.
laboratorium
Dziennikarz: DLR German Aerospace Center
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kto mógłby skorzystać z transferu na lotnisko oraz czy jest to droga sprawa?

Jeśli masz potrzebę dotrzeć na wrocławskie lotnisko, to mógłbyś skorzystać z taksówki albo autokaru. Mógłbyś także wybrać własne auto, które możesz zostawić na strzeżonym parkingu przy lotnisku.


Kto mógłby skorzystać z transferu na lotnisko oraz czy jest to droga sprawa?

Istnieją firmy, które oferują transfer na lotnisko Wrocław to miejsce, w którym na pewno taki transfer odnajdziesz.
tir
Dziennikarz: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Typy naczep w dużych samochodach ciężarowych. Przegląd ofert

Samochody ciężarowe, służące do transportowania różnych dóbr, mogą mieć różne typy naczep. Rozmiar auta i trasy, które przemierzają również mają znaczenie. Zgrabniejsze pojazdy, czyli te z typu lekkich samochodów ciężarowych, są z reguły używane do transportu mniejszych ilości produktów lub towarów, często w niedalekiej odległości od przedsiębiorstwa, najczęściej nie potrzebują naczepy. Z kolei większe samochody dostawcze stosują naczepy, jakie poniżej opisujemy.
nagrzewnice gazowe
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl

Nagrzewnice gazowe – charakterystyka działania oraz wykorzystanie

Nagrzewnice to przyrządy o dużym wykorzystaniu. Celem ich używania jest, jak sama nazwa wskazuje, nagrzewanie powietrza do wymaganej przez właściciela maszyny temperatury. częstym miejscem użytkowania nagrzewnic są auta, jednak używa się ich także w pomieszczeniach, zwłaszcza tych większych, oraz w przemyśle – w procesach z udziałem ciepła.
kopalnia
Na podstawie danych z: flickr.com

Ochrona środowiska przyrodniczego – dlaczego ma obecnie tak duże znaczenie?

Ochrona środowiska naturalnego jest obecnie przedmiotem szeroko zakrojonej debaty społecznej. Dużo mówi się o potrzebie opracowania nowych rozwiązań, których przeznaczeniem byłoby wpływanie na stan przyrody. Z jakiego powodu ma to dziś tak istotne znaczenie?
opony samochodowe
Dziennikarz: Nikita Novozhilov
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sezonowa zmiana opon. Bezpieczeństwo i wygoda poruszanie się samochodem

Każdymechanik samochodowy powie, że żadna z opon nie ochroni przed stłuczką czy wypadkiem drogowym, jeśli nie będziemy ostrożni i rozważni prowadząc samochód. Z pewnością zmiana ogumienia jest kwestią, jaka nasila spokój kierującego i pasażerów i zmniejsza efekty kolizji. Powinno się stwierdzić, że mimo to znaczna ilość prowadzących w Polsce przekonała się do tej czynności, co powinno się zobaczyć po kolejkach z którymi niejeden autonaprawa się zmaga.
statek transportowy
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/

Fachowy transport ładunku w najdalsze zakątki na ziemi jak i pomoc w odprawie celnej.

Od zarania dziejów żegluga morska była nadzwyczaj ważnym ogniwem ekonomii wszelkich mocarstw. Dzięki przewozie towarów rozszerza się miejscowy rynek, a znaczna ilość kupców zarabiało swoje fortuny. Od wspomnianych dni minęły wieki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.