Badania
autoklawy
Dziennikarz: Veganbaking.net
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Są dobre produkty potrzebne do pracy

Często człowiek nie byłby w stanie funkcjonować bez maszyn. jest to związane z tym, że jesteśmy przyzwyczajeni do szybkich wyników. Najistotniejsze jest dla nas to, co jest na już. Ale prawda jest taka, że często nie da wszystkiego dowiedzieć się od ręki. Na wyniki trzeba poczekać. Na szczęście dzięki wielu maszynom nie trzeba oczekiwać miesiącami, a wystarczy kilka tygodni.
pomiar
Dziennikarz: Kazuhisa OTSUBO
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ultradźwiękowe mierniki do stałego, bezkontaktowego badania stanu w zbiornikach

Stosowny dobór hydrostatycznej sondy do pomiaru poziomu, spełniającej wymagania prawdziwych warunków pracy to fundament sukcesu pomiarowego. Wśród najistotniejszych wyznaczników doboru sondy pułapu cieczy wyróżniamy gatunek środowiska, jego temperaturę, również zwartość, a także wielkość pomiarową i rozciągłość przewodu.

Manifestacja mieszkańców Krobi przeciwni uruchomieniu kopalni odkrywkowej

Ostatnio w mediach mogliśmy usłyszeć, że mieszkańcy Krobi protestują przeciwko planom budowy kopalni. Uczestnicy głośnej manifestacji protestowali przeciwko planom budowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego w tej okolicy.
Laboratorium
Dziennikarz: Army Medicine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sposoby na wykonywanie produktów o satysfakcjonującej klasie

Zadowalająca jakość udostępnianych produktów powinna stać się absolutnym priorytetem dla każdego przedsiębiorstwa, które kieruje się zapewnieniem konsumentom asortymentu o doskonałej klasie. Pod tym kątem wybrane produkty są poddawane fachowym próbom jakościowym, które należy postrzegać jako potwierdzenie ich wytrzymałości czy skuteczności. Takie badania stosuje się w najróżniejszych dziedzinach, głównie na płaszczyźnie produkcji najrozmaitszych urządzeń technicznych.
testy
Dziennikarz: Iqbal Osman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Małe badania – wielkie efekty. O przydatności i niezbędności doświadczeń, które pozwalają nam zrozumieć różnorodne zjawiska

Jak znaczące są odmiennego rodzaju dochodzenia, realizowane obserwacje i inne tego typu metody, nie trzeba chyba nikomu mówić. Jakby się nad nimi głęboko zastanowić to tworzą one niemałą porcję naszego życia, ale są bez wątpienia konieczne, ażeby można było jak |najlepiej funkcjonować.
blacha metalowa
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Magnetyczna pamięć metalu jest niejednokrotnie wykorzystywana

Metal prezentuje własne właściwości, z których często powinno się korzystać, jednakże abyśmy mieli okazję się o nim jak najwięcej dowiadywać, musimy przeprowadzić odpowiednie badania. Jedynie ich przeprowadzenie w właściwy sposób, może nam dać wyjaśnienia na najistotniejsze dla nas pytania.
środowisko

Podstawy oraz kryteria oceny jakości wyrobów

Poprzez jakość wyrobu rozumiemy zespół cech określających sto­pień jego wartości użytkowej. Każdy artykuł odznacza się wieloma specyficznymi ­właściwościami, jakie składają się na jego jakość.


Podstawy oraz kryteria oceny jakości wyrobów

Własnościami charakteryzującymi jakość jabłuszka są: odczucie smakowe, odcień, wielkość, brak defektów, zawartość enzymów.
Konstrukcja stalowa
Dziennikarz: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Badania penetracyjne pt okazują się być bezpieczne

Badania penetracyjne pt wykorzystywane będą w przemyśle. Od czasu do czasu okazuje się być tak, że mamy zobaczyć jakiś produkt, czy będzie on solidny oraz czy jego wykonanie nie ma jakichś luk oraz pustych miejsc, w których mogłoby dojść do jego popękania i zniszczenia.
finanse

Odkuwki - ich odmiany a także materiał z jakiego są wykonane

Słysząc na temat tak zwanych odkuwek bardzo wielu z nas tak naprawdę kojarzy jedynie to, iż bywa to coś kutego, jak to wskazuje po części jego sama nazwa. W tym samym czasie odkuwki mają o wiele więcej do zaoferowania niż "coś kutego", a o czym dowiesz się, gdy przeczytasz nasz dzisiejszy felieton na ich temat!
Betonowy podjazd
Dziennikarz: Engrave-A-Crete
Na podstawie danych z: Engrave-A-Crete

By usprawnić funkcjonowanie firm... jakość na pierwszym miejscu

Procedury wiążące się z zarządzaniem przedsiębiorstwem to bardzo skomplikowane kwestie, które dla laika są kompletnie niezrozumiałe. Chodzi przecież nie tylko o wyprodukowanie odpowiedniego towaru, lecz także o dokonanie tego w odpowiedni sposób - od tego zależny jest sukces przedsiębiorstwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.