Samochody do przewozu towarów oraz części do nich

Nadzwyczaj udanym, powszechnie używanym systemem do przewozu ładunków jest kontener. Coraz to szersze zastosowanie kontenerów w przewozie pobudza powiększenie zapotrzebowania na specjalistyczne pojazdy do ich transportu są to głównie wielozadaniowe naczepy podkontenerowe. Ich solidna konstrukcja, duża jakość, także rozmaite możności wyeksploatowania świadczą o ich niezawodności i opłacalności.

Ciężarówka, tir
Dziennikarz: Barry Lewis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się wytwórczością naczep mają w swojej ofercie różne rodzaje pojazdów do transportu kontenerów zarówno w rodzajach specjalizowanych, określonych do transportu kontenerów określonego gatunku, jak i wszechstronnych z wysuwem frontowym, tylnym lub ruchomym wózkiem osiowym, na którym można umieścić każde kontenery różnych modeli. Naczepy służą do przewożenia kontenerów drogą lądową. Występują w kategorii stałej, również z rozsuwanym tyłem, albo przodem, dzięki czemu można nimi przemieszczać kontenery wszelkiego rozmiaru. Stosowanie trzech punktów rozsuwania naczepy jest wyjściem gwarantującym transport jakiegokolwiek formatu kontenera, przy zachowaniu optymalnego rozłożenia ciężaru pomiędzy osiami i siodłem ciągnika, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kontenery mocowane są do ramy naczepy (dodatkowe info) za pomocą zwykłych zatrzasków. Konstrukcja jest tak zaprojektowana, aby pomimo użycia wielu rozstrzygnięć upraszczających jej obsługę i rozszerzających jej możności zredukować maksymalnie jej wagę. Naczepy podkontenerowe wytwarzane są w oparciu o najnowsze techniki produkcji i spełniają najwyższe standardy w budowie naczep i w transporcie kontenerów.


Kolejne tematy

Jak odbywa się analiza czasu pracy kierowców?

analiza czasu pracy
Dziennikarz: Glen Wallace
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Czego mogą się spodziewać zakłady transportowe?
Transport okazuje się być taką dziedziną, w której sporo się przemieszcza, przewozi się różne pakunki, a do tego jeszcze cały czas oczekuje się perfekcyjnego skupienia od kierowcy. To właśnie sprawia, że przedsiębiorstwa przewozowe, znacznie częściej aniżeli jakiekolwiek inne firmy, wystawione okazują się być na różnego typu kontrole, które mają pokazać, czy wszystko dzieje się w nich w odpowiedni sposób oraz czy nie są naginane jakieś zalecenia, co może prowadzić do zagrożenia zdrowia albo życia ludzi. Dlatego warto zaznaczyć, na co powinna być gotowa taka firma trudniąca się przewozem.

TIR
Dziennikarz: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zatrzymano przy tym ich najlepsze atuty, takie jak wielka funkcjonalność, prostota obsługi, łatwość serwisowania i remontów rozsądzające o małych kosztach eksploatacji. Najpowszechniejszą gałęzią transportu jest transport samochodowy, druga co do wielkości gałąź transportu pod względem wielkości transportowanej masy towarowej. Niezwykle charakterystyczne dla owej gałęzi przewozu są transporty na bliskie i umiarkowane odległości.Każdy pojazd ciągle potrzebuje renowacji, aby dobrze spelniał swoje funkcje. Oryginalne Iveco części są w stanie ciągle utrzymywać perfekcyjną sprawność pojazdu - Iveco części do aut.
2018-08-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.