Metody pomnażania kapitału, które stają się coraz bardziej popularne

Obecnie coraz więcej z nas decyduje się na robienie czegoś nowego ze swoimi pieniędzmi. Konta oszczędnościowe nie cieszą się takim zainteresowaniem. Chcemy ryzykować, ale mieć szansę na zarobienie wielkich pieniędzy.
wejście na newconnect
Dziennikarz: Ctd 2005
fundusz zalążkowy
Dziennikarz: swimboy1
Mimo iż jako Polacy mamy mało oszczędności – do regularnego oszczędzania przyznaje się jedynie parę procent – to osoby, które mają odłożone pieniądze nie chcą już umieszczać ich na kontach, jakie bez względu na bank mają mały procent. Wolimy inwestować w coś nawet obarczonego ryzykiem ale jednocześnie dającego szansę na zwielokrotnienie zainwestowanych środków. Z tego powodu rosnącym powodzeniem charakteryzuje się fundusz zalążkowy. Cóż to takiego? To innowacyjny sposób wspierania rodzących się firm. To ogromna szansa dla inwestorów, ale także, o ile nie większa dla tych firm (Zdobądź więcej informacji). Dlaczego? Ta opcja finansowania powstała, aby wesprzeć młodych przedsiębiorców w ich początkach w biznesie. Fundusz zalążkowy nie jedynie sfinansuje realizację całego przedsięwzięcia, zrobi o wiele więcej: udostępni lokal, stworzyć biznesplan, zatrudnić pracowników, rynki zbytu oraz sfinansuje rozwój konkretnej usługi. Jako zapłatę fundusz przejmuje maksymalnie 50 procent udziałów. By skorzystać z takich pieniędzy wystarczy niemalże jedynie doskonały pomysł: to właśnie on w dużej mierze pozwala na rozwój oraz tworzy tak ogromne zyski.


Kolejne tematy

Nowoczesne usługi dedykowane bardzo wybrednym konsumentom

asortyment
Dziennikarz: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że w dzisiejszych czasach wybredni klienci mogą liczyć na niezwykle fachową obsługę, która jest oferowana na preferencyjnych warunkach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.