Wysoka jakość maszyn ciśnieniowych w sferze naftowej – czyli bez autoryzacji ani rusz

W Polsce od kilku bardzo zaczął się rozwijać przemysł naftowy oraz spawalniczy. Krajowe firmy razem ze swoimi pracownikami jak i wysokiej jakości technikami opierającymi się na nowoczesnych technologiach coraz silniej ugruntowują swoją pozycję nie tylko na krajowym rynku, ale przede wszystkim w przestrzeni międzynarodowej.


Przetwarzanie ropy naftowej to domena głównie zarezerwowana dla najbardziej prestiżowych firm, które na rynku działają już od wielu lat. Mimo uzyskanej renomy dociąganie do nieustannie aktualizowanych standardów jakościowych stanowi rację bytu dla każdej tego typu firmy. Certyfikacja ASME jest jednym z wiodących standardów. Charakteryzuje ona wszelkie wymagań odnośnie urządzeń ciśnieniowych. Certyfikacja ASME jest rozpoznawana na terenie USA, Kanady oraz w 100 innych państwach na świecie. Certyfikacja ta umożliwia wytwórcom ekspansję na międzynarodowe rynki. Rezultat przekłada się w funkcjonalności spółek zajmujących się przetwarzaniem ropy naftowej – zaplecze maszynowe gwarantujące zgodność z standardami ASME Code stanowi jako wizytówka wysokiej jakości usług oraz profesjonalizmu.


tshirt
Dziennikarz: Aleksej Leonov
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Druk wodny czyli hydrografika - forma nanoszenia grafik

Zdjęcie z kamery gopro
Dziennikarz: Christian Sosa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Hydrografika jest procesem nanoszenia wizerunku przy udziale wody na fakturę 3D. Jest jedną z najlepszych modyfikacji|, jakim można poddać obiekty o złożonych, jak również nieskomplikowanych fasonach. Zezwala na dopracowanie oraz dokładne pokrycie niedostępnych punktów w rogach i szczelinach. Powstała powłoka jest nakrywana warstwą zabezpieczającą, która ma odporność charakterystyczną dla lakierowanych nawierzchni.


CertyfikacjaCertyfikacja - szczegóły w podanym źródle - urządzeń ciśnieniowych nie jest skomplikowanym procesem. Odszukanie oficjalnego inspektora co roku staje się łatwiejsze – gdyż przemysł naftowy coraz bardziej się rozwija - http://www.tuv.com/.


Razem z tym rozwojem musowym jest spełnianie światowych norm. W rezultacie certyfikacja urządzeń ciśnieniowych to nie dobrowolna opcja, ale obligatoryjny mus.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.