Wysoka jakość maszyn ciśnieniowych w sferze naftowej – czyli bez autoryzacji ani rusz

W Polsce od kilku bardzo zaczął się rozwijać przemysł naftowy oraz spawalniczy. Krajowe firmy razem ze swoimi pracownikami jak i wysokiej jakości technikami opierającymi się na nowoczesnych technologiach coraz silniej ugruntowują swoją pozycję nie tylko na krajowym rynku, ale przede wszystkim w przestrzeni międzynarodowej.


Przetwarzanie ropy naftowej to domena głównie zarezerwowana dla najbardziej prestiżowych firm, które na rynku działają już od wielu lat. Mimo uzyskanej renomy dociąganie do nieustannie aktualizowanych standardów jakościowych stanowi rację bytu dla każdej tego typu firmy. Certyfikacja ASME jest jednym z wiodących standardów. Charakteryzuje ona wszelkie wymagań odnośnie urządzeń ciśnieniowych. Certyfikacja ASME jest rozpoznawana na terenie USA, Kanady oraz w 100 innych państwach na świecie. Certyfikacja ta umożliwia wytwórcom ekspansję na międzynarodowe rynki. Rezultat przekłada się w funkcjonalności spółek zajmujących się przetwarzaniem ropy naftowej – zaplecze maszynowe gwarantujące zgodność z standardami ASME Code stanowi jako wizytówka wysokiej jakości usług oraz profesjonalizmu.


http://tuv.com
Dziennikarz: Aleksej Leonov
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Chciałbyś popróbować swych sił jako kierowca TIR-a? Musisz przygotować się na sporo kłopotów.

przemysł - fotka
Dziennikarz: Otwarte Klatki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że w obecnych czasach zdobycie dobrej pracy niemalże graniczy z cudem. Jeżeli chociażby raz szukałeś pracy, oczywiście doskonale wiesz, o co chodzi. mimo tego, że coraz większa ilość osób wyjeżdża do pracy za granicę, do innych krajów, w naszym państwie wciąż panuje całkiem duże bezrobocie - zwłaszcza w mniejszych miasteczkach, gdzie niejednokrotnie na przykład jest jedna firma i właściwie wszyscy mieszkańcy okolicznych wiosek w niej pracują. Niestety oczywiste jest, że oczywiście nie da się dać pracy wszystkim - szczególnie jeśli chodzi o pracę zgodną z ich wykształceniem i oczekiwaniami finansowymi. Wiele osób jest więc zmuszonych do podejmowania jakiejkolwiek pracy byle tylko zarobić na utrzymanie. Najczęściej w takich sytuacjach mężczyźni zostają przykładowo kierowcami ciężarówek. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to całkiem atrakcyjna i ciekawa praca, jednakże czy tak jest naprawdę?


Certyfikacja - szczegóły w podanym źródle - urządzeń ciśnieniowych nie jest skomplikowanym procesem. Odszukanie oficjalnego inspektora co roku staje się łatwiejsze – gdyż przemysł naftowy coraz bardziej się rozwija - http://www.tuv.com/.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.