Każdy chciałby czuć się bezpiecznie we własnym domu bądź firmie. Przykłady najlepszych urządzeń, które rozwieją Twój strach.

Włamanie, rabunek, obserwowanie to tylko niektóre sytuacje, które dotykają właścicieli domów, mieszkań i firm. Kiedy coś znika, bądź coś się stanie nie masz pojęcia co zrobić, bo niestety nikt nic nie zauważył. Co wtedy powinniśmy działać? Budując firmę bądź mieszkanie wszyscy chcą mieć spokój i pewność, że nic się nie stanie z ich włością. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest kamera IP. Niektórzy zastawiają się co to jest, bo nazwa brzmi nieco naukowo. Spotykamy się z nią na co dzień, gdyż jest to nic innego jak kamery mocowane przed budynkiem lub w środku.

System alarmowy
Dziennikarz: Jan-Willem Reusink
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Są one podpięte do komputera i tworzą jedno. Aparatura ta nagrywa na żywo przez sieć IP. Dzięki temu, możemy mieć rękę na pulsie i patrzeć, co ma miejsce zewnątrz lub wewnątrz gmachu. Bez problemu w sytuacji kradzieży możemy odtworzyć obraz wstecz, dlatego bardzo często policja prosi o nagrania z monitoringu. Kamera IP jest zmianą w branży monitoringu. Pewnie pytacie się dlaczego. Nie jest konieczne zbędne okablowanie oraz płacenie pieniędzy na rzeczy z tym związane. Możemy podpiąć do będących na miejscu już sieci komputerowej.

Może Cię zainteresować: Promitel

Przede wszystkim oferuje nam wiele dodatkowych działań związanych z analizą obrazu. Niestety sprzęt ten oprócz wielu zalet ma też wady. Przykładem jest to, że kamery te są droższe od swoich analogowych substytutów. Jeżeli chcemy podpiąć do istniejącej sieci komputerowej, musimy wziąć pod uwagę przepustowość i opóźnienia w trakcie działania. Czasami jeżeli urządzenia nie są od tych samych producentów nie mogą być kompatybilne w działaniu.


Kolejne tematy

Odzyskiwanie należności obecnie stało się dużo łatwiejszym zadaniem

windykacja
Dziennikarz: Tori Rector
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Odzyskanie długów nigdy nie było tak łatwe. Każdy rozumie, że mogą zaistnieć sytuacje, w których okaże się, że komuś zabrakło troszkę finansów, a co się z tym wiąże, bez zastanowienia jesteśmy skorzy pożyczyć pewną ilość komuś, kogo dobrze znamy. Niestety może się od czasu do czasu okazać, że będziemy posiadali kłopot z odzyskaniem tych pieniędzy, a wówczas będzie potrzebna pomoc osób, którym odzyskiwanie wierzytelności nie jest obce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.