Dostałeś bluzę z niecodziennym tekstem? Przeczytaj, jakim sposobem go uzyskano!

Gdy zamawiamy dla bliskiej osoby podarek z dedykowanym nadrukiem, nie zastanawiamy się najczęściej, w jaki sposób ten nadruk się na nim znajdzie. Wskazane jest niemniej rozeznać tę kwestię, szczególnie że te wiadomości mogą się przydać za jakiś czas.


Obecnie najsławniejszym sposobem zdobienia nie tylko koszulek, ale i kubków, płyt CD itp.


, jest sitodruk. Opiera się on, mówiąc w skrócie, na nanoszeniu farb drukarskich na obiekty z wykorzystaniem sitka z przygotowanym uprzednio wzorem. Jest to procedura tania i dopuszczalne jest wskutek niej zyskanie należytego rezultatu zarówno na przedmiotach płaskich, jak i takich wielokształtnych. Po to maszyna do sito (szczegóły na stronie http://www.maragency.pl/kategoria/sitopiaskowniki/stacja-usuwania-piasku-i-substancji-olejowych-vsd-/89/)Druku musi być uzbrojona w stosowne części, pozwalające na kręcenie rzeczy i siatki. Ponieważ sitodruk mało kosztuje, da się w ten sposób nadrukować wzór na jednostkowej rzeczy, jakkolwiek można też zamówić bez trudności całą serię - przykładowo ubiory sportowe dla szkolnej drużyny czy też koszulki dla pracowników z jednej instytucji.


Kolejne tematy

Co to jest MiLoG i jak on w praktyce działa?

malowanie
Dziennikarz: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral
Od pewnego czasu funkcjonuje na obszarze RFN pewna kontrowersyjna ustawa mówiąca o płacy minimalnej. Swoimi przepisami dotyka zwłaszcza transporterów z branży spedycyjnej i tyczy się wysokości ich płacy w czasie ich przebywania u naszego zachodniego sąsiada.


Wg tej federalnej ustawy na terenie Niemiec funkcjonuje ustalona stawka godzinowa.


nowoczesne mieszkanie z antresolą
Dziennikarz: Helge V. Keitel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Na tok drukowania mają wpływ różnorodne urządzenia. Zaczynając od samych drukarek, czyli nanoszących i rozprowadzających po wzorze barwnik, a kończąc na maszynach, których rolą jest wysuszyć nałożony projekt bez uszkadzania go. W tym celu używana jest na przykład suszarka międzyoperacyjna, zwana także międzystacyjną. Stosuje się ją także wówczas, kiedy druk jest wielobarwny i określone warstwy farby powinny wyschnąć przed późniejszym nanoszeniem barwnika.

Jeżeli ciekawi Cię ciąg dalszy listwy przyszybowe naszego tematu zachęcamy do kolejnego tekstu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod podanym linkiem. Tam rozproszymy wszystkie Twoje rozterki.

/J]


Najbardziej pociągające jest to, iż tak złożony proces może być wciąż niedrogi - wprost najtańszy na naszym rynku, a w dodatku bardzo dobry pod względem jakości!
2018-12-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.