Stal Hardox - a więc, wszystko co warto wiedzieć na temacik wspomnianej firmy

Przeciwko pozorom firma Hardox to nie jedynie blaszki trudnościeralne, o których już jakiś czas temu pisaliśmy. Z pod szyldu nazewnictwa "Hardox", wyszły także takie rzeczy jak rury, lemiesze, śruby przeznaczone do lemieszy, czy sitka.
Warto jednakże zagłębić się mocniej w tematyce Przedsiębiorstwa Hardox, gdyż istnieje możliwość dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temacik ich rodzaju stali...


traktor
Dziennikarz: Lelou
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jak dobrze jest zauważyć, dziergaliśmy już na temacik blach trudnościeralnych marki Hardox. Powstało ich kilka rodzajów, o numerach: 400, czterysta pięćdziesiąt, pięćset, pięćset pięćdziesiąt, 600, oraz alternatywa Extreme. Zastosowanie wspomnianych blach jest bardzo wszechstronne. Mogą być stosowane między innymi wewnątrz: obróbkach warsztatowych (przy okładaniu skrzynek śmieciarek, płytkach okładzinowych do pokrycia ścianek kieszeni sortownika, czy też przy chwytakach, nie wspominając już o użytkowaniu przy niszczarkach), przy budowaniu dróżek (stosowane przy łopatkach mieszadeł w asfaltowni, kontenerach do transportu, czy też czerpakach oraz koparkach i tak w dalszym ciągu), czy też w kamieniołomach oraz kopalniach, a także nie zapomnijmy o przemyśle drzewnym, w którym są one stosowane do części oraz (kliknij po szczegóły) podzespołów do maszyn typu: zrywkowych, przeznaczonych do ścinania, tartacznych, a także przeznaczonych do transportu. Jeżeli chodzi o obrabianie wspomnianej stali, to można ją ciąć: laserem, plazmą, gazem, oraz wodą. Omijając to jednak też obrabia się ją poprzez skrawanie CNC, oraz walcowanie.
Stal Hardox jest również idealna przy usługach remontowych, przy takich przedmiotach jak: kruszarki, betoniarnie, czy przesiewacze, maszynki recyklingowe oraz rolnicze, oraz tak dalej.
2023-03-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.