Stal trudnościeralna - czyli, pojedyncze spośród najwspanialszych oraz najmocniej wytrzymałych rodzai blaszek na świecie

Czy czytając nasz dzisiejszy temat zadałeś samemu sobie pytanko: "O jakiego typu blachy w tym miejscu właściwie chodzi?" Tak? To wspaniale, ponieważ to oznacza, iż jesteś ciekawy rozwinięcia wspomnianego temaciku.
pojemnik
Dziennikarz: AL-KO
Na podstawie danych z: AL-KO


A skoro jesteś ciekaw, to nie możemy zrobić nic inszego, jak napisać Ci, o jakie blaszki naszym osobom w pisanym dzisiaj felietonie chodzi...


stal trudnościeralna
Dziennikarz: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral


Blaszka typu Hardox - bo to na niej zostanie oparty pisany dzisiaj tekst - występuje w sporo odmianach i rodzajach, jednak połącza je jedno - Wszyściutkie bez wyjątku bywają utworzone z najwspanialszej i najmocniej mocnej stali jaka powstała na świecie. Stal (Aner) trudnościeralna Hardox, to prześcigające się pomiędzy sobą modele, wewnątrz których to każdy jest doskonały do czegoś innego. Hardox Hituf - posiada wysoką udarność i bywa doskonała dla konstrukcyjnych części eksploatacyjnych; Hardox czterysta - to wszechstronna stal (wypróbuj : http://www.aner.com.pl/) która jest odporna na zużycie oraz ścieranie o nominalnej sile twardości 400 HBW; Hardox 450 - to najbardziej popularna blacha trudnościeralna o własnościach typu konstrukcyjnego; Hardox 500 - bywa podatna na zgięcie oraz spawanie; Hardox pięćset pięćdziesiąt - posiada pięćset pięćdziesiąt HBW i udarność, która to jest bliziutka udarności Hardox 500; a także Hardox sześćset - która jest maksymalnie twarda oraz wytrzymała, przeznaczona do ekstremalnych środowisk ściernych.
Omijając wymienionymi już rodzajami powstała jeszcze stal trudnościeralna marki Hardox Extreme, którą utworzono dla wręcz ekstremalnej odporności na ocieranie, której twardość wynosi 650-700 HBW, oraz sześćdziesiąt HRC (pomiaru tak zwanego "Rockwell"), czyli jest najtwardszą na świecie blaszkę trudnościeralną.
2018-06-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.