Zaworki przedsiębiorstwa Parker, kontra wyłączniki krańcowe - a wiąc, automatyka w rozdziale przemysłu pełniutką parą

Posiadasz urządzenia, które wymagają zainstalowania w nich nowych zaworów? Pomyśl o zaworkach firmy Parker! A może potrzebujesz jakąś rzecz mocniej "subtelnego", typu wyłącznik krańcowy? Tak? Wspaniale! W tym artykule przybliżymy Ci ich roboty pod względem działu automatyki przemysłowej!


Firma Parker działa na ogólnoświatowym ryneczku już od bardzo dużo latek, specjalizując się w usługach skierowanych dla przemysłu związanego z technologią napędów i sterowań.
Ma ona w posiadaniu ponad pięćdziesiąt usług, jak dla przykładu: pro­je­kto­wa­nie, montaż, albo naprawy oraz tak dalej. W tym konkretnym wypadku interesuje nasze osoby zagadnienie: parker zawory, które są przedstawicielami zaworów z działu Automatyki, które w zależności od przeznaczenia (do gazów i cieczy, roboty w ciężkich warunkach, albo choćby przemysłu działu spożywczego), są używane po to, aby nadzorować ciśnienie i w razie jakichkolwiek problemów automatycznie otworzyć, lub zamknąć zawór.


wyłącznik krańcowy
Dziennikarz: TNS Sofres
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Zamieniając tematykę, poruszymy teraz zagadnienie: wyłącznik krańcowy. Wyłącznik krańcowy jest przeznaczony do automatycznego odłączania calutkiego urządzenia, albo jego części, w wypadku gdy osiągnięcia niepożądanej dla tego urządzenia pozycji.http://www.mtc-rental.pl/Najczęściej stosujemy je w wózkach, albo na szynach jezdnych. Jego robotą jest zapobiec uszkodzeniu, bądź nawet zniszczeniu maszyny. Istnieje parę serii tych konkretnych wyłączników, w szczególności: GLA, GLS, SZL-VL, albo seria 14CE.
Zwykle są łatwe w montowaniu i ich wymienianiu. Dlatego nie zwlekaj dłużej oraz zaopatrz się w odpowiedni wyłącznik krańcowy już teraz, by nie żałować zwlekania!
2022-06-23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.