Bieżące osiągnięcia technologiczne w różnorodnych branżach

Czasami jest sobie coś trudno wyobrazić. Nie każdy ma zmysł inżynierski. Mając w ręce model łatwiej pojąc funkcjonowanie niektórych produktów.


tonery do drukarki
Dziennikarz: Frédéric BISSON
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nadeszła epoka, kiedy nie trzeba budować skomplikowanych prototypów przez kilka dni, które tak nie uzyskają spodziewanego rezultatu. Funkcjonuje szybkie prototypowanie, dzięki któremu szybko otrzymamy to co zaprojektujemy w CAD (na czym polega szybkie prototypowanie). Drukowanie w 3D to ponadczasowy patent na otrzymywanie niestandardowych modeli. Jest to nadzwyczajne osiągnięcie. Korzystając z technologii szybkie prototypowanie stworzony rower będzie miał ruszające się koła. Będzie w stanie jeździć.


Świat należy do Rapid Prototyping. Znajduje ono użycie nie tylko w przemyśle, ale zasadniczo w prawie każdej branży.

Nie ociągaj się - czytaj na temat, który tutaj zaprezentowaliśmy. Sporo szczegółów znajdziesz w tekście ukrytym pod wskazanym linkiem.

Można drukować elementy scenografii albo organy ludzkiego organizmu. Prototypy drukowane przez szybkie prototypowanie są bardzo pomocne do nauki zawodu doktora. Doskonale oddany wygląd i sposób działania organów ludzkich jest doskonałym przedmiotem do opracowania wyjątkowo złożonych operacji. W takich prototypach można umieścić precyzyjnie ślady chorobowe narządu. Przez szybkie prototypowanie i inne zdjęcia śladów chorobowych jest tworzony aktualny prototyp organu.

Podobał Ci się ten tekst? Więc gorąco zapraszamy (https://ekurtyny.pl/) do następnych naszych newsów, które będą o zbliżonej tematyce.

Mając sztuczny narząd czas operacji w większości przypadkach może ulec z pewnością krótszy. Dzięki temu pacjent jest nie tak bardzo zagrożony i ma realne szanse na wyzdrowienie. Stosowane technologii szybkiego prototypowania pozwala na wieloaspektowe przeanalizowanie produktu przed zapoczątkowaniem produkcji. Posiadając w ręku konkretny towar prościej porozumiewać się w przedsiębiorstwach pomiędzy różnymi departamentami. Minimalizuje to także opracowanie oferty dla klienta, któremu nie trzeba opowiadać o artykule, który zamówił, a bezpośrednio mu pokazać.


drukowanie w 3D
Dziennikarz: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Drukowaniu 3D znajdzie użycie w każdej dziedzinie . Redukuje to znacznie czas pracy, a w związku z tym koszty - BIBUS MENOS. Przyszłość korzysta z nowych technologii, których rezultatów nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
2019-01-01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.