SSAB (huta stali), czołowy producent najlepszych blach

Szwedzka marka SSAB, od dawna wiązana jest z bardzo wysoką jakością. Zamierzeniem firmy było i jest budowanie świadomości marek produktów. Huta stali SSAB wytwarza stale do wielu branż przemysłu, koncentrując się na produktach niszowych i wysoko mocnych, do formowania na zimno. Obręb przeznaczeń stali marki SSAB ograniczony jest jedynie przez fantazję projektantów.

części do pługa
Dziennikarz: STAL-HURT
Na podstawie danych z: www.stal-hurt.com
Stali SSAB używa się w tym miejscu, gdzie (kliknij) potrzebujemy wyeliminować przebieg obróbki termicznej, podwyższyć żywotność towaru i jego bezpieczeństwo, a także zredukować masę, również wartości produkcji. Rozpoczynając od blach bardzo cienkich, wykorzystywanych jako podeszwy butów odpornych na przekłucie, poprzez ramy bezpieczeństwa samochodów, ekwipunek komunikacyjny, pojazdy specjalistyczne, czarne skrzynki do samolotów, aż do struktur budowlanych rodzaju elewatory zbożowe, czy skocznie narciarskie pobudowane ze stali odpornej na korozję atmosferyczną.
Atutem SSAB, poza dostępem do najlepszych na globie złóż rudy żelaza, jest wieloletnie doświadczenie w produkcji zaawansowanych produktów przystosowanych do wymogów klientów.

Jeżeli ciekawi Cię opisywana tematyka, to poczytaj także (https://www.iuvo-laser.pl/tuby-lasera) pozostałe informacje na omawiany temat. Będą tak samo ciekawe i zapadną Ci w pamięć na długo.

SSAB jest światowym liderem w zakresie postępu, wynalazków i produkcji zaawansowanej stali wysoko odpornej. W wypadku takich stali, istotne jest, by można było je swobodnie modelować, obrabiać i łączyć.

Blacha
Dziennikarz: Mark Fickett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Blachy ze stali SSAB to materiał o niespotykanej twardości, także świetnej zdatności do obróbki warsztatowej. Jednym z wielu artykułów sporządzanych z blachy wysoko wytrzymałej są lemiesze. Wytwarzane są do wszystkich wersji maszyn budowlanych, a także lemiesze do maszyn drogowych i rolnych . Dzięki zastosowaniu twardej stali, lemiesze poważane są w górnictwie podziemnym i kopalniach odkrywkowych, gdzie pracują w ekstremalnych warunkach.
Dzięki stosowaniu stali SSAB, posiadają zwiększoną żywotność w odniesieniu do lemieszy wytwarzanych z innych stali trudno ścieralnych przyczyniając się tym samym do podwyższenia skuteczności wytwórczej maszyn.
Z blachy wysoko odpornej, jest możliwość sporządzić lemiesze i elementy nawet do niezwykle nietypowych maszyn. Każdego roku zwiększa się grono klientów stali SSAB.
2019-07-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.