Jak dobierać skarpety do ubioru ? Jak powinni robić to mężczyźni?

Skarpety, niby nieważna rzecz, a jednak niewłaściwie dobrane są w stanie popsuć cały wizerunek. W ostatnich latach zwracamy bardziej na tą sprawę uwagę, bo wcześniej raczej podchodziliśmy do tego nonszalancko.
Jakie istnieją zasady wyboru skarpet ? O jakich cechach więc nie zapominać ?
Najistotniejsze to pamiętać, że do pewnego rodzaju obuwia skarpetki kompletnie nie pasują, na przykład do sandałów. To szczyt złego gustu, a więc jak zależy nam trochę na naszym wyglądzie, wtedy pamiętajmy, że tego dopilnować i nasze skarpety męskie, nawet najlepsze i najkosztowniejsze, najlepiej zostawić w domu . Ogólnie skarpety to ta część stroju, jaka nie powinna być zbyt dostrzegana, ponieważ może to zniszczyć cały nasz wizerunek i nie mówimy tylko o ubieraniu sandałów. Po prostu muszą one jedynie trochę uzupełniać kompletny strój, lecz nie przesadzając.Dzięki temu wszystko fajnie się prezentuje oraz będzie jednolite. Głównie przedstawiciele płci męskiej muszą dopasowywać kolor skarpet do spodni, nie do obuwia. Preferujący to drugie rozwiązanie nie pamiętają, jaki będzie wynik, jak zdarzy się im ściągnąć obuwie. W podobnej sytuacji będzie bardzo widać różnicę barw. Do aktywności pasują skarpety białe, jeżeli zaś ubieramy garnitur to świetne są ciemne skarpety.


Jesienne propozycje marki SiNSAY
Dziennikarz: SiNSAY
Na podstawie danych z: SiNSAY


Jeżeli chodzimy w trampkach, to wybierajmy skarpety stopki - pozostałe wiadomości -, bo lepiej się prezentują niż w przypadku, gdybyśmy mieli skarpety długie (Unipex). No i w lato takie coś jest przyjemne dla stopy, ponieważ się tak nie poci, a więc czujemy większy komfort.
Pamiętajmy o tych zasadach, mając na uwadze, iż to nie całość, co jest w tej kwestii najważniejsze. Z pewnością jednak, jeżeli zaczniemy tego przestrzegać, to będziemy się bardziej elegancko prezentować.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.