Polisa na życie – nabyć nie nabyć, które kupić, czym się kierować? Radzimy

Zacznijmy od ogólnego wyjaśnienia, czym jest klasyczne ubezpieczenie na życie. A więc jest to ubezpieczenie, jakie można wykupić, żeby zabezpieczyć swych bliskich – małżonkę, małżonka, dzieci, na wypadek swej śmierci.


Płacisz wyznaczone składki i dzięki temu, gdy odejdziesz, zakład ubezpieczeniowy wypłaci im określoną sumę pieniędzy.


firmy - obrazek
Dziennikarz: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Taką umowę zawiera się dożywotnio bądź na czas sprecyzowany. Jeżeli ubezpieczenie ma jedynie funkcję ochronną a w czasie trwania polisy nic Ci się nie stanie, wpłacone przez ciebie składki przepadną. Ale istnieją też ubezpieczenia na życie, które możemy wykorzystywać do lokowania pieniędzy – polisy inwestycyjne - . Ogólnie już na wstępie wskazane jest poszerzyć ubezpieczenie podstawowe o osłonę na wypadek inwalidztwa. W zależności od umowy możesz mieć wtedy gwarancję, iż ubezpieczyciel wypłaci Ci sumę polisy, albo iż będzie opłacał za Ciebie składki do końca trwania umowy. W taki sposób wygląda właśnie polisa życie Warszawa. Dodatkowo zwykle można wykupić opcje ochrony na przypadek zawału, operacji chirurgicznej, kuracji jak też pobytu w szpitalu.


fototapety
Dziennikarz: http://fixar.de
Na podstawie danych z: http://fixar.de


Kolejne tematy

Czy różnego rodzaje paliwa oraz surowce energetyczne powodują zanieczyszczenie środowiska? W jaki sposób takim sytuacjom zapobiegać?

Obecne technologie zdobywania oraz wykorzystania produktów kopalnych dają spore możliwości. Na pewno można realizować za ich pomocą sporo tych ambitnych ale także tych przyziemnych zadań. Ropa albo gaz są bowiem surowcami wykorzystywanymi zarówno w przemyśle, jak również przez normalnych ludzi codziennie.


Wrocław nocą
Dziennikarz: the BRT
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Młode osoby powinny natomiast rozważyć wybór umowy, w jakiej zadośćuczynienie jest najogromniejsze w razie wypadku, na przykład samochodowego. Kwota polisy powiązana ze zgonem jest wtedy redukowana i dzięki takowym proporcjom cena polisy utrzymuje się na umiarkowanym poziomie. W wyborze polisy pomoże ci agent PZU Warszawa. Umowa może, a nawet winna być dobrze dobrana do naszych indywidualnych wymogów, co do ubezpieczenia czyli “uszyta na miarę”.


Może posiadać na przykład zakres ochronno – oszczędnościowy. Wówczas obojętnie, czy dojdzie do wypadku czy nie, w wyznaczonym momencie nastąpi wypłata nagromadzonych środków.
2018-06-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.