Polisa na życie – nabyć nie nabyć, które kupić, czym się kierować? Radzimy

Zacznijmy od ogólnego wyjaśnienia, czym jest klasyczne ubezpieczenie na życie. A więc jest to ubezpieczenie, jakie można wykupić, żeby zabezpieczyć swych bliskich – małżonkę, małżonka, dzieci, na wypadek swej śmierci.


Płacisz wyznaczone składki i dzięki temu, gdy odejdziesz, zakład ubezpieczeniowy wypłaci im określoną sumę pieniędzy.


firmy - obrazek
Dziennikarz: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Taką umowę zawiera się dożywotnio bądź na czas sprecyzowany. Jeżeli ubezpieczenie ma jedynie funkcję ochronną a w czasie trwania polisy nic Ci się nie stanie, wpłacone przez ciebie składki przepadną. Ale istnieją też ubezpieczenia na życie, które możemy wykorzystywać do lokowania pieniędzy – polisy inwestycyjne - www.ubezpieczenianazycie-warszawa.pl/ubezpieczenia-grupowe.html. Ogólnie już na wstępie wskazane jest poszerzyć ubezpieczenie - odwiedź stronę - podstawowe o osłonę na wypadek inwalidztwa. W zależności od umowy możesz mieć wtedy gwarancję, iż ubezpieczyciel wypłaci Ci sumę polisy, albo iż będzie opłacał za Ciebie składki do końca trwania umowy. W taki sposób wygląda właśnie polisa życie Warszawa. Dodatkowo zwykle można wykupić opcje ochrony na przypadek zawału, operacji chirurgicznej, kuracji jak też pobytu w szpitalu.


fototapety
Dziennikarz: http://fixar.de
Na podstawie danych z: http://fixar.de


Kolejne tematy

Środki firmy

firma
Dziennikarz: istock
Na podstawie danych z: istockphoto.com
Jeśli posiadamy firmę powinniśmy pamiętać, że będzie dużo pracy, zwłaszcza podczas , gdy będziemy rozkręcać działalność. Poza wielością papierkowych spraw należy pamiętać o tym, żeby otworzyć konto dla firmy. Jednak nim otworzymy konto dobrze byłoby sprawdzić, który bank da najbardziej sensowną ofertę. Sporo zależy również od tego, co dokładnie jest nam niezbędne. Powinniśmy sami zastanowić się, czy najistotniejsze będzie to, czy nie będziemy mieli opłat za prowadzenie konta, czy może to, że będą darmowe bankomaty.


Wrocław nocą
Dziennikarz: the BRT
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Młode osoby powinny natomiast rozważyć wybór umowy, w jakiej zadośćuczynienie jest najogromniejsze w razie wypadku, na przykład samochodowego. Kwota polisy powiązana ze zgonem jest wtedy redukowana i dzięki takowym proporcjom cena polisy utrzymuje się na umiarkowanym poziomie. W wyborze polisy pomoże ci agent PZU Warszawa. Umowa może, a nawet winna być dobrze dobrana do naszych indywidualnych wymogów, co do ubezpieczenia (http://www.ubezpieczenianazycie-warszawa.pl/) czyli “uszyta na miarę”.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.