Polisa na życie – nabyć nie nabyć, które kupić, czym się kierować? Radzimy

Zacznijmy od ogólnego wyjaśnienia, czym jest klasyczne ubezpieczenie na życie. A więc jest to ubezpieczenie, jakie można wykupić, żeby zabezpieczyć swych bliskich – małżonkę, małżonka, dzieci, na wypadek swej śmierci.


Płacisz wyznaczone składki i dzięki temu, gdy odejdziesz, zakład ubezpieczeniowy wypłaci im określoną sumę pieniędzy.


firmy - obrazek
Dziennikarz: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Taką umowę zawiera się dożywotnio bądź na czas sprecyzowany. Jeżeli ubezpieczenie ma jedynie funkcję ochronną a w czasie trwania polisy nic Ci się nie stanie, wpłacone przez ciebie składki przepadną. Ale istnieją też ubezpieczenia na życie, które możemy wykorzystywać do lokowania pieniędzy – polisy inwestycyjne - www.ubezpieczenianazycie-warszawa.pl/ubezpieczenia-grupowe.html. Ogólnie już na wstępie wskazane jest poszerzyć ubezpieczenie podstawowe o osłonę na wypadek inwalidztwa. W zależności od umowy możesz mieć wtedy gwarancję, iż ubezpieczyciel wypłaci Ci sumę polisy, albo iż będzie opłacał za Ciebie składki do końca trwania umowy. W taki sposób wygląda właśnie polisa życie Warszawa. Dodatkowo zwykle można wykupić opcje ochrony na przypadek zawału, operacji chirurgicznej, kuracji jak też pobytu w szpitalu.


fototapety
Dziennikarz: http://fixar.de
Na podstawie danych z: http://fixar.de


Kolejne tematy

Na czym polega prawidłowe oznaczanie produktów stalowych

Konstrukcje stalowe
Na podstawie danych z: http://www.promus.katowice.pl
Jasnym jest, że współcześnie każdy kupujący chce otrzymać jak najwyższej jakości produkt – najlepiej dodatkowo za stosunkowo niską cenę. Chęć obniżania cen przez producentów określonych produktów niejednokrotnie jednak skutkuje spadkiem jakości. Jak odnaleźć złoty środek pomiędzy jakością a ceną?


Wrocław nocą
Dziennikarz: the BRT
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Młode osoby powinny natomiast rozważyć wybór umowy, w jakiej zadośćuczynienie jest najogromniejsze w razie wypadku, na przykład samochodowego. Kwota polisy powiązana ze zgonem jest wtedy redukowana i dzięki takowym proporcjom cena polisy utrzymuje się na umiarkowanym poziomie. W wyborze polisy pomoże ci agent PZU Warszawa. Umowa może, a nawet winna być dobrze dobrana do naszych indywidualnych wymogów, co do ubezpieczenia (http://www.ubezpieczenianazycie-warszawa.pl/) czyli “uszyta na miarę”.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.