Nie każdy program do wypełniania zeznań podatkowych umożliwia własnoręczne wpisanie KRS instytucji charytatywnej

Używanie bezpłatnych aplikacji do składania pitów na pewno pomaga prędko i bezproblemowo wypełnić druki. Jednakże bardzo często takie programy posiadają już wstępnie wpisany numer KRS instytucji, którego nie możemy zmienić.


Jeśli ciekawi nas przekazanie podatku KRS danej organizacji jest numerem, który koniecznie powinniśmy umieścić w zeznaniu, aby pieniądze trafiły do celu.


Żeby odnaleźć instytucję, której pragniemy dopomóc, należy zajrzeć do Internetu. Starczy odpalić wyszukiwarkę oraz wpisać odpowiednie hasło, a na pewno otrzymamy wiele przydatnych wyników. Nie zapominajmy jednakże, że jeśli będziemy wypełniać pIT 2017 program, który nam pomoże, zwłaszcza jeżeli jest darmowy, może posiadać już wcześniej wpisany numer KRS, którego nie da się zmienić - PITAX.pl.


informacje
Dziennikarz: Anas Qtiesh
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Z jakiej przyczyny warto się szkolić?

zabezpieczenie
Dziennikarz: Ian D. Keating
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wykazując się mnogimi cechami odróżniającymi nas spośród innych tysięcy pretendentów, stajemy się bardziej ciekawi w oczach przypuszczalnych chlebodawców.


Dlatego istotne jest, by cały czas rozwijać własne zdolności jak też podwyższać własne zawodowe kwalifikacje.


Oczywiście bezpłatny program z przypisanym numerem KRS wybranej organizacji nie musi być czymś złym. W końcu i tak komuś pomagamy. Czasami jednakże chcemy samodzielnie odnaleźć organizację, którą wesprzemy. W tym wypadku uzupełniając pit 2017 program, którego (więcejna ten temat- poznaj naszą firmę) użyjemy, musi dawać możliwość samodzielnego wstukania tego numeru. Oczywiście, jeśli zamierzamy składać pit na witrynie Ministerstwa Finansów, bez problemu sami dokonamy wyboru fundacji. Jeśli więc interesuje nas przekazanie podatku KRS danej fundacji znajdziemy w Necie albo będzie on przypisany na stałe w wielu bezpłatnych Aplikacjach - - > dowiedz się o przekazaniu podatku KRS.


Jeżeli zamierzamy wstukać KRS sami, to dokładnie sprawdźmy numer kilka razy, by nie zrobić pomyłki, gdyż zwykła literówka spowoduje, iż organizacja nie dostanie pieniędzy.
2018-03-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.