Nie każdy program do wypełniania zeznań podatkowych umożliwia własnoręczne wpisanie KRS instytucji charytatywnej

Używanie bezpłatnych aplikacji do składania pitów na pewno pomaga prędko i bezproblemowo wypełnić druki. Jednakże bardzo często takie programy posiadają już wstępnie wpisany numer KRS instytucji, którego nie możemy zmienić.


Jeśli ciekawi nas przekazanie podatku KRS danej organizacji jest numerem, który koniecznie powinniśmy umieścić w zeznaniu, aby pieniądze trafiły do celu.


Żeby odnaleźć instytucję, której pragniemy dopomóc, należy zajrzeć do Internetu. Starczy odpalić wyszukiwarkę oraz wpisać odpowiednie hasło, a na pewno otrzymamy wiele przydatnych wyników. Nie zapominajmy jednakże, że jeśli będziemy wypełniać pIT 2017 program, który nam pomoże, zwłaszcza jeżeli jest darmowy, może posiadać już wcześniej wpisany numer KRS, którego nie da się zmienić - PITAX.pl.


informacje
Dziennikarz: Anas Qtiesh
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Elementy wewnętrznej instalacji ogrzewania centralnego

Zakupy przez internet
Dziennikarz: iStock
Na podstawie danych z: iStock
Instalacja c.o. to nie wyłącznie kocioł. To też rurki, rozdzielacze, zbiorniki i kaloryfery c.o. Wszystkie te części komponują się na wewnętrzną instalację ogrzewania centralnego.


Oczywiście bezpłatny program z przypisanym numerem KRS wybranej organizacji nie musi być czymś złym. W końcu i tak komuś pomagamy. Czasami jednakże chcemy samodzielnie odnaleźć organizację, którą wesprzemy. W tym wypadku uzupełniając pit 2017 program, którego użyjemy, musi dawać możliwość samodzielnego wstukania tego numeru. Oczywiście, jeśli zamierzamy składać pit na witrynie Ministerstwa Finansów, bez problemu sami dokonamy wyboru fundacji. Jeśli więc interesuje nas przekazanie podatku KRS danej fundacji znajdziemy w Necie albo będzie on przypisany na stałe w wielu bezpłatnych Aplikacjach - - > dowiedz się o przekazaniu podatku KRS.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.