Jakiego rodzaju dodatkowe elementy mogą mieć doskonałe siedzenia do wózków jezdnych?

Czy wiesz, że bezpieczeństwo tak zwanych robotników fizycznych mogłoby zależeć od krzesła, na którym siedzą w czasie wykonywania swych zadań? Znakomitym tego przykładem są operatorzy wózków widłowych, jacy codziennie spędzają na specjalistycznych fotelach dużo godzin.
lekarz
Dziennikarz: Life Mental Health
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W tym miejscu warto wspomnieć, że siedzenia te bardzo odróżniają się od tych, które stoją w naszych pokojach przed tv. Tego typu fotele do wózków mogą mieć pasy bezpieczeństwa oraz czujniki zajętości. To znane z mnóstwa aut wyjście jest wymagane, żeby komputer wiedział, czy w przypadku kolizji należałoby odpalić poduszkę powietrzną. To istotne, gdyż jej wymiana jest dość kosztowna. Jednak należałoby zwrócić uwagę nie na fundusze a na zdrowie pracownika (zobacz kalkulator wynagrodzenia chorobowego). Dlatego też jeśli fabryczny fotel nie posiada np. pasów bezpieczeństwa, naprawdę należałoby kupić fotel, który takie oprzyrządowanie ma. Ponadto w markecie, jaki proponuje taki asortyment można nabyć fotele do wózków, jakie posiadają regulowaną wysokość siedzenia. Jak powszechnie wiadomo, im wyżej siedzi kierujący, tym więcej widzi.

Niewątpliwie zaciekawią Cię omawiane dane, zatem przeanalizuj drobiazgowo niezły serwis, który ma mnóstwo godnych zapamiętania informacji, to zbliżona tematyka jak w tym materiale.

/J]

mężczyzna w odzieży ochronnej
Dziennikarz: UK Ministry of Defence
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Należałoby również wspomnieć, że jeżeli fotel w naszym wózku widłowym był niezwykle wielokrotnie eksploatowany, to we wspomnianym markecie możemy kupić nie tylko kompletne fotele, lecz również same siedziska. Dla interesującej się tego typu produktem osoby to bardzo dobra wiadomość, gdyż może oszczędzić nieco pieniędzy nie ryzykując zdrowiem swego pracownika.
Ponadto w tego typu sklepie można zakupić prowadnice czy oparcia. W specjalnych marketach zakupimy wszystko, czego potrzebują nasi pracownicy do wydajnego wykonywania swoich zadań.
2018-11-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.