Idzie zima, będzie ślisko!

Nasi rodacy zwykli mawiać, że zima co roku zaskakuje drogowców. W istocie nie sposób się z nimi nie zgadzać, bo choćby nie wiadomo jak rzetelnie przygotowywali się do jej przyjścia, to gwałtowne opady śnieżne nierzadko przyprawiają o ból głowy nawet synoptyków.


Zaspy nie stanowią jednak jedynego problemu, z którym już niebawem będziemy musieli się zmierzyć.


Kolejne tematy

Nadruki na koszulkach - ciekawy sposób na firmę

bus_ikonografika
Obecnie w Polsce, coraz więcej ludzi nosi się z pomysłem otwarcia swojej marki. Nic w tym dziwnego, wciąż jest sporo nisz do wypełnienia a gospodarka się rozwija, zatem nabywców usług jest sporo.


Wraz z dużym spadkiem temperatury przychodzi kolejny kłopot. Kiedy termometr pokaże wartość poniżej zera zacznie się robić ślisko, a wtedy każdy producent soli drogowej zostanie postawiony w najwyższy stan gotowości. Zamarzająca woda jest przecież jedną z najczęstszych, lub może nawet najczęstszą przyczyną wypadków drogowych w czasie zimy. kierowcy raz po raz wpadają w poślizgi , więc nieszczęście gotowe. O wypadki w związku z tym nie trudno, a nawet najbardziej przykładni użytkownicy publicznych dróg mogą je spowodować, ponieważ tego typu warunki wymagają zachowania szczególnej ostrożności i nawet chwila nieuwagi może kosztować kogoś zdrowie. producent soli drogowej rokrocznie ma jednak utrapienie z pieszymi. Zwyczajna sól, która wysypywana jest na chodnikach może bowiem zniszczyć... nasze obuwie. Ludzie nie wiedzą jednak, że nie jest to ten sam rodzaj soli i wydaje im się, że winę ponosi producent soli drogowej. Nic bardziej mylnego - naszym butom może zagrozić tylko zwykła sól kuchenna, która najczęściej jest wysypywana przez właścicieli sklepików bądź posesji, przed którymi są śliskie chodniki. Taka sól nie ma jednak niczego wspólnego z tą znajdującą się na drogach.


opakowanie
Dziennikarz: Yasna Communications
Na podstawie danych z: Yasna Communications


Zimą na drodze trzeba zachować ogromną ostrożność.

Oczywiście, że w internecie znajdziesz pasjonujące treści.Na omawiany temat też przeczytasz intrygujące informacje – sprawdź to I przejdź na kolejną stronę (https://bazalt.pl/kopalnia-wilkow/oferta/kruszywa-drogowe-i-kolejowe/)!

/J]


Nie ma różnicy w tym, czy jeździmy autami, czy chodzimy pieszo.przejdź tam rurociągi technologiczneOdrobina nieuwagi może skończyć się dłużącymi się godzinami w szpitalnej poczekalni i rysunkami na gipsie w kolejnych dniach.
2020-02-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.