W jaki sposób uruchomić autokomis?

Interesujesz się motoryzacją? Pomyśl o założeniu swojego komisu samochodowego. Wystarczy, iż odszukasz dobrze położony a także schludny plac, a również zatroszczysz się o ciekawą reklamę swojej działalności.


zabezpieczenie
Dziennikarz: Praktiker
Na podstawie danych z: Praktiker


bramy garażowe
Dziennikarz: Normstahl
Na podstawie danych z: Normstahl


busy
Dziennikarz: Loozrboy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/


Na czym polega ten biznes? Posiadacz pojazdu powierza sprzedaż własnego samochodu właścicielowi autokomisu. Ów pierwszy wyznacza cenę, jaką chce otrzymać za pojazd. Posiadacz komisu samochodowego zarabia na prowizji, która zostaje ustalona od zbytego auta - w praktyce przeważnie po prostu podaje należność wyższą o marżę, jaka to zasili jego budżet. Autokomisy cieszą się ogromnym powodzeniem pośród osób, które pragną pozbyć się starego samochodu i kupić sobie nowy. Z jakiego powodu? Posiadacz, wstawiając samochód do komisu samochodowego, nie musi przejmować się procesem poszukiwania nowego nabywcy i sprzedaży. Wszystkim zajmuje się komis samochodowy.


Dla właściciela komisu samochodowego najistotniejszy będzie plac, na jakim eksponowane będą samochody osobowe jak też busy przeznaczone na sprzedaż. Powierzchnia jego zależeć będzie od tego, jak dużo pojazdów zamierzasz zaprezentować. Jeżeli myślisz o profesjonalnym komisie samochodowym, na placu musi się bez trudu pomieścić przynajmniej parę - paręnaście wozów. Jak już rozkręcisz interes, być może będziesz potrzebował powierzchni dla ponad 50, a może nawet 100 samochodów. Pamiętaj, że kupujący powinni mieć luźny dostęp do każdego z aut. Pamiętaj również, że liczą się wymiary po uchyleniu wszystkich drzwi czterokołowca - łącznie z bagażnikiem.


Kolejne tematy

Idealny dom to taki, który zapewnia komfort a także poczucie bezpieczeństwa.

przemysł - rzut
Dziennikarz: Kris Duda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Aby postawiony budynek spełniał to zadanie, warto zastosować najnowsze rozwiązania, które zwiększą wygodę jego użytkowania. Jakie to rozwiązania?


Na terytorium nawet niedużego autokomisu powinno się znaleźć też miejsce na wnętrze biurowe. Przeważnie jest to kontener (zobacz tonsmeier kutno cennik) blaszany, jednakże jeśli ma być to duży autokomis, to pomyśl nad solidną budowlą.
2022-11-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.